dr n. med. Magdalena Ciecierska

Traumatolog

Pani Doktor Magdalena Ciecierska leczy moją mamę po skomplikowanym złamaniu prawej ręki. Bardzo dobre efekty leczenia, Pani Doktor jest przemiłą osobą i znakomitym ortopedą.Pani Doktor jest człowiekiem o ogromnym sercu. Polecam Panią Doktor Magdalenę Ciecierską.

Super Ortopeda. Robiłem sobie usg kolana plus zastrzyk z osocza. Po 2 tygodniach ból ustąpił. Bardzo dziękuję Pani Doktor Ciecierskiej za pomoc. Polecam wszystkim serdecznie.

Kompletny brak profesjonalizmu ze strony Pani Doktor, oschłe, wręcz ostentacyjne traktowanie pacjenta z góry. Brak tłumaczenia schorzenia, pretensje o sposoby leczenia innych lekarzy.

stanowczo odradzam nie interesuje sie pacjentem podpisuje sie po ciezka praca asystentów sama jest beznadziejna.

Nie mila.zdecydowanie nie polecam olala mnie totalnie .chamska nie miala czasu dla pacjenta wazniesza papierologia

Fachowiec, specjalista w swojej dziedzinie, miła dokładnie tłumaczy schorzenie przebieg leczenia, polecam

ja nie zgadzam sie z oceną poprzedników moim zdaniem brak jej zdecydowania w podejmowaniu decyzji ,fakt mila wzbudza zaufanie ale nie moje

Bardzo dobry fachowiec,wyczerpująco wytłumaczy objawy i przebieg leczenia schorzenia.

doskonały fachowiec oby takich lekarzy było wiecej

doskonały fachowiec oby takich lekarzy było wiecej

wzbudza zaufanie tłumaczy metodę leczenia jakie mogo wystopici trudnosci leczenia