Magdalena Cubrzyńska-Kucharska

Psycholog dziecięcy

Bardzo, bardzo konkretna i rzeczowa psycholog. Jest prawdziwym fachowcem w swojej dziedzinie. I chociaż czasem trudno jest pogodzić się z diagnozą postawioną własnemu dziecku to na pewno jest dużo łatwiej dzięki temu, że Pani Magda od razu jasno stawia sprawę, mówi w czym tkwi problem i w jaki sposób można sobie z nim poradzić. Po kilku latach terapii nasze dziecko rozpoczęło edukację szkolną nie ustępując w niczym swoim rówieśnikom, a w niektórych aspektach nawet ich przewyższając. Dzięki Pani Magdzie mamy szczęśliwe dziecko i oczywiście my sami, jako rodzice jesteśmy szczęśliwi. Polecamy!!!

Bardzo, bardzo polecam. Właściwa osoba na właściwym miejscu. widać, że zna się na swojej pracy. W bardzo jasny i klarowny sposób tłumaczy na czym polegają problemy dziecka i jak sobie z nimi radzić. Bardzo uprzejma i serdeczna osoba. super psycholog. polecam w 100 %.

Bardzo, bardzo polecam. Właściwa osoba na właściwym miejscu.
Bardzo uprzejma i serdeczna osoba. super psycholog.
polecam w 100 %.

Konkretna psycholog, super fachowiec. chodziłam z synem miesiącami po różnych specjalistach, każdy mówił co innego. Pani Magda po pierwszym spotkaniu ze mną i dzieckiem wiedziała, gdzie leży problem. choć to było trudne, co usłyszałam, ale wreszcie mi ulżyło co jest mojemu dziecku i jak mogę mu pomóc. szczerze polecam.

bardzo kompetentna i rzeczowa psycholog, super kontakt z dzieckiem i wspaniale tłumaczy rodzicom zaburzenie dziecka. uprzejma i bardzo serdeczna. szczerze polecam panią Magdę.

Kompetentny i zaangażowany w pracę psycholog. Gorąco polecam *

Kompetentny i zaangażowany w pracę psycholog. Gorąco polecam