Magdalena Cubrzyńska-Kucharska

Psycholog dziecięcy

Gorąco polecam poradnię Małymi Krokami przy ul. Włodarzewskiej prowadzoną przez panią Magdalenę. Trafiliśmy tu z 2 rocznym synkiem w spektrum autyzmu, załamani diagnozą. Pani Magdalena zapewniła nam doskonałą opiekę. Poświęciła czas na wyjaśnienie, jak radzić sobie z diagnozą i na czym się skupić. Przez ok rok korzystaliśmy z pomocy poradni, gdzie Syn uczęszczał na zajęcia do pani Agnieszki (neurologopedia) oraz pani Moniki (zajęcia SI) a także przez pewien czas na zajęcia z Panią psycholog (pani Madzia). Z ogromnym zaangażowaniem cały zespół „Małych Kroków” prowadził terapię Synka. Po każdym spotkaniu otrzymaliśmy ...

Z ogromnym zaangażowaniem cały zespół „Małych Kroków” prowadził terapię Synka. Po każdym spotkaniu otrzymaliśmy opinie i porady dotyczące tego, jak możemy pracować z Synkiem w domu. Jesteśmy bardzo wdzięczni za ogromne postępy syna w trakcie roku terapii. Ten wspólny rok będzie dla nas przyjemnym wspomnieniem i dowodem na to, ze przy pomocy sepcjalistów i samozaparcia można osiągnąć wiele.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za zaangazowanie, poświecony czas i ciepłe słowa pocieszenia, wtedy kiedy tego potrzebowaliśmy!

Bardzo polecam Panią Magdę i Panią Agnieszkę z Poradni "Małymi Krokami" na ul. Włodarzewskiej. W poradni zawsze można liczyć na indywidualne i kompleksowe podejście do dziecka. Pani Magda prowadziła Kubę w okresie przedszkolnym w zakresie integracji sensorycznej. Świetny kontakt z dzieckiem, pełne zrozumienie problemów, informacje zwrotne przekazane rodzicom w sposób jasny i zrozumiały, efekty terapii bardzo satysfakcjonujące. Na zajęciach zawsze miła i przyjazna atmosfera. Pani Agnieszka pomagała Kubie w niepłynności mowy - ma niezwykle dużą wiedzę i praktykę w bardzo szerokim zakresie problemów logopedycznych, w tym neurologopedii.

Moje dziecko chodziło na zajęcia z panią Magdą przez ponad dwa lata i uwielbiała zajęcia z panią Magdą. Już po paru miejsiącach widzieliśmy realne efekty pracy. Pani Magda jest bardzo życzliwą, ciepłą i kompetentą osobą. Gorąco polecam współpracę z panią Magdą.

Wszystkim rodzicom którzy mają wątpliwość dotyczącą rozwoju swojego malucha polecam Panią Magde i Panią Agnieszkę ( logopeda). Super specjaliści, podejście do dzieci idealne. Taka opieka i pomoc dla naszych maluchów to skarb. Oddając córeczkę w ręce Pan byłam w 100 % spokojna i pewna, że to dobry wybór. Polecam, warto.

Oddając córeczkę w ręce Pan byłam w 100 % spokojna i pewna, że to dobry wybór.
Polecam, warto.

Polecam zajęcia prowadzone przez Panią Magdę. Jest to osoba bardzo profesjonalnie podchodząca do swojej pracy, rzeczowa, kompetentna, a przy tym życzliwa i ciepła. Syn chodził na zajęcia przez 2 lata i bardzo je lubił. Zrobił ogromny postęp, z czystym sumieniem mogę wysłać go do szkoły. Jako rodzice otrzymaliśmy dużo wskazówek do pracy własnej z dzieckiem.

Pani Magdalena jest bardzo doświadczona i oddana swojej pracy. Diagnoza konkretna i rzeczową diagnoza, wszystko bardzo dobrze wytłumaczone w sposób przystępny dla rodziców, polecam z całego serca.

Bardzo polecam usługi centrum wspomagania Małymi Krokami. Bardzo dobry kontakt Pani Magda w łatwy i zrozumiały sposób potrafi wyjasnić problemy z jakimi boryka sie dziecko. Syn chodził na zajecia przez 9 mieisięcy i jego stan w duzym stopni sie poprawił dzieki terapiom.

Polecam szczerze Panią Magdalenę, jeżeli ktoś trafi do P M to na pewno uzyska pomoc i konkretne informacje. Cały proces leczenia jest kompleksowy i do uzyskania oczekiwanych rezultatów. Warto korzystać z takich zajęć. Dodatkowo dziecko chętnie chodziło na zajęcia, a efekty widać było już po kilku miesiącach. Polecam

Bardzo, bardzo konkretna i rzeczowa psycholog. Jest prawdziwym fachowcem w swojej dziedzinie. I chociaż czasem trudno jest pogodzić się z diagnozą postawioną własnemu dziecku to na pewno jest dużo łatwiej dzięki temu, że Pani Magda od razu jasno stawia sprawę, mówi w czym tkwi problem i w jaki sposób można sobie z nim poradzić. Po kilku latach terapii nasze dziecko rozpoczęło edukację szkolną nie ustępując w niczym swoim rówieśnikom, a w niektórych aspektach nawet ich przewyższając. Dzięki Pani Magdzie mamy szczęśliwe dziecko i oczywiście my sami, jako rodzice jesteśmy szczęśliwi. Polecamy!!!

Bardzo, bardzo polecam. Właściwa osoba na właściwym miejscu. widać, że zna się na swojej pracy. W bardzo jasny i klarowny sposób tłumaczy na czym polegają problemy dziecka i jak sobie z nimi radzić. Bardzo uprzejma i serdeczna osoba. super psycholog. polecam w 100 %.

Bardzo, bardzo polecam. Właściwa osoba na właściwym miejscu.
Bardzo uprzejma i serdeczna osoba. super psycholog.
polecam w 100 %.