lekarz Magdalena Czerskalekarz Magdalena Czerska - zdjęcie profilowe

lekarz Magdalena Czerska

Internista, Lekarz rodzinny, Pediatra

Lekarz specjalista Medycyny Rodzinnej (Warszawski Uniwersytet Medyczny)

Dyplom Medycyny Leczenia Bólu (Uniwersytet Jagielloński Kraków)

Leczę zarówno dorosłych jak ...

Lekarz specjalista Medycyny Rodzinnej (Warszawski Uniwersytet Medyczny)

Dyplom Medycyny Leczenia Bólu (Uniwersytet Jagielloński Kraków)

Leczę zarówno dorosłych jak i dzieci. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i otaczam fachową opieką.

Doświadczenie zawodowe:

Centralny Szpital Kliniczny ul.Banacha Warszawa
Szpital Kolejowy w Pruszkowie
Szpital dziecięcy ul.Niekłańska Warszawa
Szpital Kliniczny im. Orłowskiego
Leczę i diagnozuję następujące schorzenia:

CHOROBY INTER...

Bardzo polecam panią Doktor. Profesjonalne podejscie. Wnikliwa diagnoza i czas poświęcony pacjentowi. Na kazde moje pytanie odpowiedz i konkretne propozycje formy pomocy. Korzystam z usług wiele lat. Bardzo polecam.

Dr Czerska to lekarz godny polecenia. Oprócz profesjonalizmu i kompetencji charakteryzuje ją prawdziwa troska o pacjenta. Skutecznie i szybko pomogła mi w walce z każdym schorzeniem, mniejszym i większym. Czuć, że to lekarz z pasją a do tego dużą wrażliwością i życzliwością w stosunku do ludzi. Polecam Panią Doktor :)

Pani doktor była rzeczowa i uprzejma, z dużą troską o pacjenta. Potrafiła znaleźć dobre leczenie dla mojej choroby. Polecam!

Pani Doktor jest wspanialym lekarzem, skutecznie leczy, pociesza, kieruje na badania i pomogła mi znaleźć świetną rehabilitacje. Mam do niej zaufanie, zawsze bada z uwagą, a przy tym jest życzliwa i kontaktowa. Z całego serca polecam Panią Doktor.

Pani doktor, jest bardzo zaangażowana w swoją pracę. Umiejętnie wspiera pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z jej diagnoz, która niejednokrotnie skutecznie pomogły mi zwalczyć chorobę.

Pani Magda jest naprawdę bardzo dobrym specjalistą. Robi dokładny wywiad i fachowo podchodzi do problemu. Pomogła mi już kilkakrotnie. Przy tym jest naprawdę miła. A co najważniejsze pomaga. Serdecznie polecam!

Bardzo dobry lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta. Wszystko wyjaśnione w sposób prosty i zrozumiały dla pacjenta. Diagnoza szybka i co najważniejsze trafna. Polecam.

Bardzo serdecznie polecam Panią doktor. Zawsze kompetentnie i rzeczowo podchodzi do problemu szukając rozwiązania najlepszego dla mnie leczenia, a do tego jest miła

Bardzo serdecznie polecam Panią doktor.