lek. med. Magdalena Dębskalek. med. Magdalena Dębska - zdjęcie profilowe

lek. med. Magdalena Dębska

Serdecznie dziękuję Pani dr Magdalenie Dębskiej, Osobie Wyjątkowej pod każdym względem, profesjonalnym i po prostu ludzkim, stała się dla mnie uosobieniem wartości znanych już starożytnym Grekom, jak Piękno, Dobro i Prawda, a Asklepios, "opiekun" lekarzy, i Hipokrates, "ojciec" medycyny, byliby z Niej dumni. Piękno i Dobro to oczywiste, to widzi się i czuje od pierwszych chwil jej profesjonalnej, służącej dobru pacjenta opieki, spełnianej z zaangażowaniem i troską. A Prawda przejawia się w tym, że to co mi Pani dr Magdalena obiecała przed operacją usunięcia zaćmy, to wszystko się spełniło, a ...

A Prawda przejawia się w tym, że to co mi Pani dr Magdalena obiecała przed operacją usunięcia zaćmy, to wszystko się spełniło, a nawet dużo więcej, widzę teraz tak, jak wtedy, gdy miałem 15 lat.
Dziękuję Pani dr Magdalenie za wszystko, szczególnie dziękuję za moje nowe oczy, widzące nadspodziewanie dobrze, nie myślałem, że jest to jeszcze możliwe, miałem szczęście trafić do Pani dr Magdaleny, lekarza i Osoby Wyjątkowej.
Bóg zapłać Pani dr Magdalenie, a ja dziękuję po stokroć, wdzięczny Andrzej Wrzesiński