lekarz Magdalena Domańskalekarz Magdalena Domańska - zdjęcie profilowe

lekarz Magdalena Domańska

Neurolog

Lekarz Domańska podejmuje leczenie schorzeń powodowanych dysfunkcjami układu nerwowego, likwidując ból i dyskomfort związany z dolegliwościami neurologicznymi.

Zajmuje się ...

Zajmuje się leczeniem m.in. zaburzeń snu, chorób naczyniowych, zespołów bólowych kręgosłupa, osłabionej koncentracji, zespołów pourazowych, padaczek i utrat przytomności. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w pracy na oddziale neurologicznym w Poznaniu, cieszy się dobrą opinią i zaufaniem swoich pacjentów.

Cena wizyty: 120zł

Pani Domańska to jeden z lepszych neurologów w poznaniu - jest to moja subiektywna opinia, ale moge spokojnie ja wystawic ponieważ byłam juz u wielu lekarzy i żaden nie potrafił zdiagnozować mojej choroby. Poglebiony wywiad, skierowanie na szczegółowe badania i pozniejsze lecznie uśmierzyło mój ból

Dzieki doktor Domańskiej pozbyłam się uporczywego bólu głowy wynikającego, jak wyszło z diagnozy z wady kręgosłupa, o której nie miałam pojęcia. Szybka i trafna diagnoza pozwoliła mi znów normalnie funkcjonować

Pani doktor poświęciła mi naprawdę dużo czasu. Kompleksowe podejście na 5, jasne i klarowne przedstawienie sytuacji zdrowotnej pacjenta. Ręczę i polecam panią Domańską. Jest godna polecenia bez grama wątpliwości.

Z DOKTOR DOMAŃSKĄ KONSULTUJE SIĘ JUŻ OD 3LAT . MIAŁAM DO CZYNIENIA Z WIELOMA NEUROLOGAMI ,ALE WSZYSCY POZA PANIĄ DOKTOR ROZKŁADALI NADEMNĄ RĘCE ,DLATEGO ŻE MOIM PROBLEMEM NIE JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE JEDNA POWAŻNA CHOROBA .PANI DOKTOR BEZ NAMYSŁU KIERUJE NA WSZYSTKIE NIEZBĘDNE BADANIA I PODTRZYMUJE PACJĘTA NA DUCHU ,A TAKIE WSPARCIE JEST BARDZO WAŻNE W WALCE Z CHOROBĄ .Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM TEGO NEUROLOGA , OBY KAŻDY LEKARZ TAKI BYŁ . BARDZO DZIĘKUJE PANI DOKTOR WDZIĘCZNA PACJĘTKA.

Z doktor Domańską konsultuję moje częste bóle i zawroty głowy. Mieszkam poza Poznaniem więc bywa i tak, że muszę dojechać do pani neurolog w nagłej potrzebie w godzinach popołudniowych. Mimo to zawsze mogę liczyć na miłe przyjęcie, profesjonalną pomoc i wysłuchanie. Ta ostatnia cecha plasuje, moim zdaniem, dr Domańską, w czołówce poznańskich neurologów. Człowiek po takiej wizycie czuje, że nie jest ze swoim problemem sam.

Do neurologa poszedłem pierwszy raz, gdy go naprawdę potrzebowałem. Muszę przyznać, że nie mogłem trafić lepiej. Żadnego czekania, wizyta przeprowadzona bardzo rzeczowo, miła atmosfera, ale przede wszystkim i co najważniejsze - dobrze postawiona diagnoza! Dzięki pani doktor moje bolesne cierpienia minęły, choć naprawdę wątpiłem w szczęśliwe zakończenie. Za to jestem niezmiernie wdzięczny i z całym zaufaniem mogę polecić tego lekarza.

Kilka omdleń, które przytrafiło mi się w przeciągu miesiąca spowodowało, że udałam się do Dr Domańskiej z najgorszymi przeczuciami. Pani neurolog uspokoiła mnie, dokładnie przebadała i wskazała potencjalne przyczyny. Polecam wszystkim! (szczególnie tym, bardziej zestresowanym na punkcie swojego zdrowia.)

Dobry wywiad przeprowadzony przez dr Domańska sprawił, że szybko znalazła przyczynę męczących mnie od niedawna migren i miała pomysł jak się ich pozbyć. To ogromna ulga, za co jestem jej bardzo wdzięczna.

W moim przypadku leki były zapisane prawidłowo i jak w komentarzach poniżej, podkreślam uprzejmość i miłą atmosferę w gabinecie pani doktor, co w przypadku problemów neurologicznych bardzo pomaga. polecam!

Do doktor Domańskiej trafiłam po wielu próbach walki z bezsennością. Teraz wiem, że z tą dolegliwością śmiało można iść właśnie do neurologa. W gabinecie panuje bardzo miła atmosfera, która idzie w parze z kompetentnym podejściem pani doktor. Polecam osobom, które znowu chcą się porządnie wyspać 

Wciąż poszukujesz "Neurolog Poznań"?

Fabryczna 34b
61-132 Poznań
ProfMedica - Prywatna klinika
Kutrzeby 16
60-101 Poznań
Apimed. NZOZ. Wielospecjalistyczne gabinety lekarskie.
osiedle Dębina 103
61-450 Poznań