lekarz Magdalena Domańskalekarz Magdalena Domańska - zdjęcie profilowe

lekarz Magdalena Domańska

Neurolog

Lekarz Domańska podejmuje leczenie schorzeń powodowanych dysfunkcjami układu nerwowego, likwidując ból i dyskomfort związany z dolegliwościami neurologicznymi.

Zajmuje się ...

Zajmuje się leczeniem m.in. zaburzeń snu, chorób naczyniowych, zespołów bólowych kręgosłupa, osłabionej koncentracji, zespołów pourazowych, padaczek i utrat przytomności. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w pracy na oddziale neurologicznym w Poznaniu, cieszy się dobrą opinią i zaufaniem swoich pacjentów.

Cena wizyty: 120zł

Pani Domańska to jeden z lepszych neurologów w poznaniu - jest to moja subiektywna opinia, ale moge spokojnie ja wystawic ponieważ byłam juz u wielu lekarzy i żaden nie potrafił zdiagnozować mojej choroby. Poglebiony wywiad, skierowanie na szczegółowe badania i pozniejsze lecznie uśmierzyło mój ból

Dzieki doktor Domańskiej pozbyłam się uporczywego bólu głowy wynikającego, jak wyszło z diagnozy z wady kręgosłupa, o której nie miałam pojęcia. Szybka i trafna diagnoza pozwoliła mi znów normalnie funkcjonować

Pani doktor poświęciła mi naprawdę dużo czasu. Kompleksowe podejście na 5, jasne i klarowne przedstawienie sytuacji zdrowotnej pacjenta. Ręczę i polecam panią Domańską. Jest godna polecenia bez grama wątpliwości.

Dobry wywiad przeprowadzony przez dr Domańska sprawił, że szybko znalazła przyczynę męczących mnie od niedawna migren i miała pomysł jak się ich pozbyć. To ogromna ulga, za co jestem jej bardzo wdzięczna.

Z DOKTOR DOMAŃSKĄ KONSULTUJE SIĘ JUŻ OD 3LAT . MIAŁAM DO CZYNIENIA Z WIELOMA NEUROLOGAMI ,ALE WSZYSCY POZA PANIĄ DOKTOR ROZKŁADALI NADEMNĄ RĘCE ,DLATEGO ŻE MOIM PROBLEMEM NIE JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE JEDNA POWAŻNA CHOROBA .PANI DOKTOR BEZ NAMYSŁU KIERUJE NA WSZYSTKIE NIEZBĘDNE BADANIA I PODTRZYMUJE PACJĘTA NA DUCHU ,A TAKIE WSPARCIE JEST BARDZO WAŻNE W WALCE Z CHOROBĄ .Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM TEGO NEUROLOGA , OBY KAŻDY LEKARZ TAKI BYŁ . BARDZO DZIĘKUJE PANI DOKTOR WDZIĘCZNA PACJĘTKA.

Kilka omdleń, które przytrafiło mi się w przeciągu miesiąca spowodowało, że udałam się do Dr Domańskiej z najgorszymi przeczuciami. Pani neurolog uspokoiła mnie, dokładnie przebadała i wskazała potencjalne przyczyny. Polecam wszystkim! (szczególnie tym, bardziej zestresowanym na punkcie swojego zdrowia.)

W moim przypadku leki były zapisane prawidłowo i jak w komentarzach poniżej, podkreślam uprzejmość i miłą atmosferę w gabinecie pani doktor, co w przypadku problemów neurologicznych bardzo pomaga. polecam!

Problem z doborem leków-gdy ktoś już zażywa inne leki i mówi o nich lekarzowi to chyba nie powinien otrzymać takich ,które powielają się wzajemnie lub też nie są wskazane przy problemach z ciśnieniem. Pani dr jest bardzo miła i nie chcę zrażać nikogo ,ale w moim przypadku leki,które zostały zapisane przekreślił zwykły lekarz rodzinny.

Super super super choć jestem bardzo chory i nie można mi pomóc podtrzymuje na duchu.Zawsze ma czas na rozmowe i pomoc.Pozdrawiam Adam

Do doktor Domańskiej trafiłam po wielu próbach walki z bezsennością. Teraz wiem, że z tą dolegliwością śmiało można iść właśnie do neurologa. W gabinecie panuje bardzo miła atmosfera, która idzie w parze z kompetentnym podejściem pani doktor. Polecam osobom, które znowu chcą się porządnie wyspać 