lekarz Magdalena Domańskalekarz Magdalena Domańska - zdjęcie profilowe

lekarz Magdalena Domańska

Neurolog

Lekarz Domańska podejmuje leczenie schorzeń powodowanych dysfunkcjami układu nerwowego, likwidując ból i dyskomfort związany z dolegliwościami neurologicznymi.

Zajmuje się ...

Zajmuje się leczeniem m.in. zaburzeń snu, chorób naczyniowych, zespołów bólowych kręgosłupa, osłabionej koncentracji, zespołów pourazowych, padaczek i utrat przytomności. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w pracy na oddziale neurologicznym w Poznaniu, cieszy się dobrą opinią i zaufaniem swoich pacjentów.

Cena wizyty: 120zł

Z doktor Domańską konsultuję moje częste bóle i zawroty głowy. Mieszkam poza Poznaniem więc bywa i tak, że muszę dojechać do pani neurolog w nagłej potrzebie w godzinach popołudniowych. Mimo to zawsze mogę liczyć na miłe przyjęcie, profesjonalną pomoc i wysłuchanie. Ta ostatnia cecha plasuje, moim zdaniem, dr Domańską, w czołówce poznańskich neurologów. Człowiek po takiej wizycie czuje, że nie jest ze swoim problemem sam.

wspaniała lekarka - jestem bardzo chora cały czas byłam zbywana przez wszystkich lekarzy,to pani Doktor pierwsza rozpoznała chorobę jest kochana współczująca i trafnie skutecznie leczy "nasz Polski Doktor Judym" wspaniały człowiek ,poświęca każdemu tyle czasu ile potrzeba.Lekarze uczcie się od Pani Doktor !!!

Polecam z czystym sercem!Sama dr.Domańską miałam z polecenia innej osoby.Bardzo sympatyczna,miła ,odpowie na każde pytanie,wytłumaczy na czym choroba polega jak ją leczyć.Poświęca tyle czasu pacjentowi ile on potrzebuje nie zbywa patrząc na zegarek.Widać że to lekarz z powołania a nie jak większość dla pieniędzy.

Do neurologa poszedłem pierwszy raz, gdy go naprawdę potrzebowałem. Muszę przyznać, że nie mogłem trafić lepiej. Żadnego czekania, wizyta przeprowadzona bardzo rzeczowo, miła atmosfera, ale przede wszystkim i co najważniejsze - dobrze postawiona diagnoza! Dzięki pani doktor moje bolesne cierpienia minęły, choć naprawdę wątpiłem w szczęśliwe zakończenie. Za to jestem niezmiernie wdzięczny i z całym zaufaniem mogę polecić tego lekarza.

przede wszystkim wzbudza zaufanie pacjenta co jest bardzo pomocne przy psychice chorego człowieka. Bardzo miła i kompetentna

Pani doktor mogłaby być stawiana za wzór innym lekarzom. Nie spotkałam się jeszcze z tym, żeby lekarz był tak zaangażowany w swoją prace i robił to naprawdę z sercem i oddaniem. Gdyby nie pomoc dr Domańskiej może dzisiaj nie mogłabym normalnie pracować i żyć. Jestem jej naprawdę wdzięczna za pomoc.

Bardzo miła i kompetentna lekarka. Nie bagatelizuje problemu.

Bardzo miła i kompetentna lekarka. Nie bagatelizuje problemu.

Wspaniała lekarka, godna polecenia innym, miła i otwarta. Lekarz w powołania,

Wspaniała lekarka, godna polecenia innym, miła i otwarta. Lekarz w powołania,

Super lekarz, rozjaśniła moje wszystkie wątpliwości, wytłumaczyła i poleciła dalsze leczenie.

Trafna diagnoza została postawiona przez Panią doktor już na pierwszej wizicie, ale mimo wszytko wysłała mnie na dodatkowe badania aby się upewnić.