lekarz Magdalena Domańskalekarz Magdalena Domańska - zdjęcie profilowe

lekarz Magdalena Domańska

Neurolog

Lekarz Domańska podejmuje leczenie schorzeń powodowanych dysfunkcjami układu nerwowego, likwidując ból i dyskomfort związany z dolegliwościami neurologicznymi.

Zajmuje się ...

Zajmuje się leczeniem m.in. zaburzeń snu, chorób naczyniowych, zespołów bólowych kręgosłupa, osłabionej koncentracji, zespołów pourazowych, padaczek i utrat przytomności. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w pracy na oddziale neurologicznym w Poznaniu, cieszy się dobrą opinią i zaufaniem swoich pacjentów.

Cena wizyty: 120zł

Do doktor Domańskiej trafiłam po wielu próbach walki z bezsennością. Teraz wiem, że z tą dolegliwością śmiało można iść właśnie do neurologa. W gabinecie panuje bardzo miła atmosfera, która idzie w parze z kompetentnym podejściem pani doktor. Polecam osobom, które znowu chcą się porządnie wyspać 

Problem z doborem leków-gdy ktoś już zażywa inne leki i mówi o nich lekarzowi to chyba nie powinien otrzymać takich ,które powielają się wzajemnie lub też nie są wskazane przy problemach z ciśnieniem. Pani dr jest bardzo miła i nie chcę zrażać nikogo ,ale w moim przypadku leki,które zostały zapisane przekreślił zwykły lekarz rodzinny.

Polecam z czystym sercem!Sama dr.Domańską miałam z polecenia innej osoby.Bardzo sympatyczna,miła ,odpowie na każde pytanie,wytłumaczy na czym choroba polega jak ją leczyć.Poświęca tyle czasu pacjentowi ile on potrzebuje nie zbywa patrząc na zegarek.Widać że to lekarz z powołania a nie jak większość dla pieniędzy.

wspaniała lekarka - jestem bardzo chora cały czas byłam zbywana przez wszystkich lekarzy,to pani Doktor pierwsza rozpoznała chorobę jest kochana współczująca i trafnie skutecznie leczy "nasz Polski Doktor Judym" wspaniały człowiek ,poświęca każdemu tyle czasu ile potrzeba.Lekarze uczcie się od Pani Doktor !!!

Super super super choć jestem bardzo chory i nie można mi pomóc podtrzymuje na duchu.Zawsze ma czas na rozmowe i pomoc.Pozdrawiam Adam

przede wszystkim wzbudza zaufanie pacjenta co jest bardzo pomocne przy psychice chorego człowieka. Bardzo miła i kompetentna

Wspaniała lekarka, godna polecenia innym, miła i otwarta. Lekarz w powołania,

Wspaniała lekarka, godna polecenia innym, miła i otwarta. Lekarz w powołania,

Pani doktor bardzo miła, sympatyczna, kompetentna. Wyczerpujaco odpowiada na każde pytanie, dokładnie przeprowadza badania lekarskie, kieruje na potrzebne badania specjalistyczne czy konsultacje. Lekarz oddany pacjentom. Bardzo polecam.

Trafna diagnoza została postawiona przez Panią doktor już na pierwszej wizicie, ale mimo wszytko wysłała mnie na dodatkowe badania aby się upewnić.

Bardzo miła i kompetentna lekarka. Nie bagatelizuje problemu.

Bardzo miła i kompetentna lekarka. Nie bagatelizuje problemu.