dr n. med. Magdalena Dudzińska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Leczyliśmy syna u Pani doktor 11 lat.Najpierw prywatnie w Gliwicach potem Pani doktor sama zaproponowała leczenie w poradni bez żadnych kosztów.Profesjonalistka w każdym calu, walczy o każde dziecko.Rozmowa z Panią doktor to przyjemność,tłumaczy wszystko dziecku i rodzicom. Po zakończeniu leczenia syn (18 lat) wręczył Pani doktor bukiet kwietów w podziękowaniu a Pani doktor wzruszyła się jakby dostała miljon złoty. To lekarz warty polecenia. Będziemy wdzięczni Pani doktor do końca naszego życia - nasz syn dzięki Pani doktor jest dziś ZDROWY!!!!!

Wspaniały lekarz. Przede wszystkim dociekliwy i chcący pomóc. Wszystko tłumaczy rodzicom. Podczas pobytu na oddziale neurologii dziecięcej zrobiono dziecku wszystkie badania. Moje dziecko było w sumie już osiem razy w różnych szpitalach (w tym w CZD w Warszawie), ale z takim kompleksowym podejściem do małego pacjenta spotkałam się tylko tutaj. polecam!!!!

właśnie wróciłam z dzieckiem z oddz.neurologicznego CHCPiO. Opieka , diagnoza i zainteresowanie chorym dzieckiem jest na pierwszym planie. wspaniali lekarze z Panią Ordynator na czele!!! wielkie dzieki-e.p

Bardzo miła osoba.W kontakcie z nią nie czuje się dystansu doktor-pacjent.Wszystko dokładnie wyjaśnia i spokojnie odpowiada na wszelkie pytania.Przed wydaniem diagnozy robi wszystkie możliwe badania.Przebywanie na jej oddziele to czysta przyjemność.Miło ,ciepło,czysto,pielęgniarki są super,lekarze również.Jeżeli oddział neurologiczny,to tylko w Chorzowie w Centrum Pediatrii.

Najlepszy lekarz, na jakiego mogliśmy trafić. Kompetenta, słucha rodzica, wyjaśnia wątpliwości, poświęca tyle czasu ile jest potrzebne. Przebywanie na oddziale Pani Doktor jest czystą przyjemnością mimo choroby dziecka. Polecam każdemu rodzicowi, który ma problem ze swoim dzieciaczkiem i potrzebuje konsultacji neurologicznej.

pani dr jest wspaniałym lekarzem, ale i człowiekiem. Miła, cierpliwa, życzliwa, bardzo kompetentna. Dziękuję Pani doktor.

Jest lekarzem,w którym widzę nadzieje dla mojego chorego synka.Podoba mi się,że słucha uwag rodziców i bierze pod uwagę ich sugestie.Robi wszystko co w Jej mocy aby pomóc zwalczyć chorobę.Współpracuje również z innymi specjalistami co także w Niej cenię.

świetny fachowiec, miła ciepła osoba, którą mogę polecić innym, aby nie bali się oddać swoje dziecko pod jej opiekę

Wspaniały lekarz polecam go.Moje dziecko jest leczone u pani doktor juz 10 lat i nie zawiodłam się.

Pani doktor to wybitna specjalistka w zakresie neurologii dziecięcej, polecena przez szczęśliwych rodzicow, których dzieci odzyskały życie. Bardzo miła, ciepła i życzliwa dla dzieci i rodzicow. Bogu dzięki, że możemy z Jej kompetencji korzystać.

Wciąż poszukujesz "Neurolog dziecięcy Gliwice"?

NZOZ Przychodnia "Sikornik" Sp z.o.o.
Gliwice
Wizyty Domowe