lek. dent. Magdalena Dziobiak-Wereszczyńska

Nie polecam, zęby do ciągłych poprawek z powodu nierówności i wypadających plomb , dodatkowo po konsultacji u innego stomatologa zęby do ponownego leczenia, czyli musiałam zapłacić podwójnie, za usunięcie wypełnienia założonego przez P. Magdę miesiąc wcześniej. Teraz u dentysty na jednego zęba, Pan doktor poświęca mi godzinę czasu a nie 15 minut. Dodatkowo brak instrukcji pacjenta co do wykonania tomografii, widząc przeleczone wcześniej zęby kanałowo. Teraz niestety mam 6 do usunięcia z powodu zmiany zapalnej wykrytej na tomografii, która to nie została zaproponowana przez lekarza mimo długoletniej współpracy. Nadmienię, że ...

Dodatkowo brak instrukcji pacjenta co do wykonania tomografii, widząc przeleczone wcześniej zęby kanałowo. Teraz niestety mam 6 do usunięcia z powodu zmiany zapalnej wykrytej na tomografii, która to nie została zaproponowana przez lekarza mimo długoletniej współpracy. Nadmienię, że zmiana toczy się w zębie od conajmniej 3 lat. Od specjalisty oczekuje specjalistycznej wiedzy i fachowosći. Tu tego nie dostałam. Jedyny plus , to przyjęcie od ręki, tylko co z tego skoro idzie się gdzie indziej i trzeba usuwać to wypełnienie. Na dobrą usługę jak widać trzeba odczekać swoje. Uprzejmość aż nazbyt cukierkowa co nie idzie w parze z profesjonialzmem.

Skrajnie niekompetentna "lekarka". Jej leczenie skończyło się utratą zęba (bo wszystkie inne mam zdrowe). Przy takich cenach oczekiwać można chociaż jakichkolwiek kompetencji. Gorąco nie polecam.

Zero strachu! Zero bólu! Sama radość po wizycie! Pani doktor jest najlepsza na świecie!!! Pełen profesjonalizm, niesamowicie ciepła, empatyczna osoba. Dzięki Pani Doktor moja córeczka z radością idzie na każdą kolejną wizytę.

Zero strachu! Zero bólu! Sama radość po wizycie!
Pani doktor jest najlepsza na świecie!!!