lekarz Magdalena Dziurkowska

Internista, Wizyty domowe

Cudowna Pani Doktor. Najlepszy internista na Szombierkach! Bardzo, bardzo uprzejma kobieta, poświęca czas pacjentowi. No i wszystko jasno wytłumaczy. Polecam

A ja mam całkiem odmienne zdanie od tych powyżej. Pani doktor to asekurantka, która ma problemy z postawieniem diagnozy. Owszem polecić aspirynę słodkim głosem to tak ale jak już bardziej skomplikowany problem to do specjalisty ( Ci już po nazwisku na pieczątce widzą swoje ). Na wizyty domowe absolutnie nie ma czasu. Nawet ciężko chory musi się dowlec do przychodni. A ten brak białego fartucha i szarobury sweter ,w którym przyjmowała pacjentów mówią za siebie. Jak ktoś poważnie chory to radzę omijać szerokim łukiem Coś z tymi ocenami przekombinowane, chciałam ...

Jak ktoś poważnie chory to radzę omijać szerokim łukiem
Coś z tymi ocenami przekombinowane, chciałam w większosci postawic 1 aleprogram nie przyjmuje, trzeba co najmniej postawic 2

Leczę się u pani doktor od dawna i takiego lekarza zycze kazdemu pacjentowi, super podejście i leczenie. Zawsze znajduje czas i mile slowo dla pacjenta, który jest dla nie przede wszystkim człowiekem.

Jest bardzo dobrym lekarzem,mojej żonie bardzo pomogła,dużo czasu poświęca pacjentom,bada dokładnie

Super lekarka. Trafne diagnozy. Czasami myślę, że jasnowidz.

Super lekarka. Trafne diagnozy. Czasami myślę, że jasnowidz.