lekarz Magdalena Gajda

Lekarz godny polecenia!Byłam wczoraj na wizycie i jestem bardzo zadowolona, nie pamiętam kiedy ostatnio lekarz poświęcił mi tyle czasu.Pełne zaangażowanie w wykonywane obowiązki.P.Doktor jest bardzo dokładna i cierpliwa i wszystko dokładnie tłumaczy.Polecam.

lekarz godny polecenia,spełnił moje oczekiwania,wizyta trwała długo ale wszystko zrozumiałam,bardzo dobrze dobrała mi nowe okulary,które wykonałam w optyku w którym przyjmuje pani doktor.Z okularów też jestem bardzo zadowolona,super obsługa ,duży wybór.

brak profesjonalizmu?brak profesjonalizmu?brak profesjonalizmu?brak profesjonalizmu?brak profesjonalizmu?brak profesjonalizmu?brak profesjonalizmu?brak profesjonalizmu?brak profesjonalizmu?brak profesjonalizmu?brak profesjonalizmu?brak profesjonalizmu?brak profesjonalizmu?brak profesjonalizmu?brak profesjonalizmu?brak profesjonalizmu?brak profesjonalizmu?brak profesjonalizmu?brak profesjonalizmu?brak profesjonalizmu?brak profesjonalizmu?brak profesjonalizmu?brak profesjonalizmu?brak profesjonalizmu?brak profesjonalizmu?brak profesjonalizmu?brak profesjonalizmu?