lekarz Magdalena Gładysz-Guzik

Profesjonalna obsługa na wysokim poziomie, świetnie wyposażony gabinet. Dokładna i obszerna informacja po przeprowadzonym badaniu. Szczerze polecam!

Nie polecam Pani doktor. Byłam na wizycie prywatnej, bo zauważyłam ze wzrok mi się pogorszył. Powiedziałam moja obecna wadę wzroku oraz to ze na jednym oku mam astygmatyzm. Po przebadaniu mnie Pani doktor stwierdziła ze wada pogorszyła się niewiele i ze nie mam astygmatyzm. Badanie trwało zaledwie 30 min ale w poczekalni czekałam 1,5h. Koszt nieudolnego badania 200 zł. Powtórzyłam badanie u dwóch różnych okulistów okazało się ze wada pogorszyła się trochę więcej niż u Pani doktor Gładysz-Guzik oraz astygmatyzm dalej był w prawym oku i pojawił się również w ...

Powtórzyłam badanie u dwóch różnych okulistów okazało się ze wada pogorszyła się trochę więcej niż u Pani doktor Gładysz-Guzik oraz astygmatyzm dalej był w prawym oku i pojawił się również w lewym.
NIE POLECAM! NIE POLECAM! 200 zł poszło do kosza.

Trafiłam do Pani doktor przypadkiem, ale nie żałuję! Poszukiwałam okulisty, który dobrałby mi szkła w czasie mojego krótkiego wypadu do domu.

Bez najmniejszych zastrzeżeń. Badanie sprawnie przeprowadzone, a co najważniejsze prawidłowo postawiona diagnoza. Polecam

Bardzo uprzejma, kompetentna i dokładna Pani doktor. Pomimo młodego wieku już jest dobrym operatorem (zaćma), a przy tym można liczyć na skrupulatną i fachową kontrolę w szpitalnej poradni. Oby nie zeszła na psy.