lekarz Magdalena Gnyś-Marcinkowska

Psychiatra

3,9

W żadnym innym gabinecie lekarskim nie czułam się tak komfortowo i żadnemu innemu lekarzowi nie ufam bardziej! Dr patrzy na pacjenta, jego zdrowie, kompleksowo a nie tylko pod kątem swojej specjalności. Dzięki Niej dowiedziałam się, że cierpię na nadciśnienie i niedoczynność tarczycy. Interesuje Ją wszystko co może mieć wpływ na moje zdrowie i samopoczucie. Mogę o wszystko zapytać i uzyskuję zrozumiałą odpowiedź. Świetny lekarz, życzliwa i bardzo mądra kobieta.

Lekarz godny polecenia, ciepła i bardzo wyrozumiała Pani doktor . Takich lekarzy prawdziwych i z powołania jest już bardzo mało. Jeśli zachodzi potrzeba pomocy w załatwianiu spraw z dalszym leczeniem , zrobi wszystko co jest w Jej mocy. Gorąco polecam. Ela

Pani doktor to człowiek o wielkim sercu dla swoich pacjentów. Moja córka była pod jej opieką przez okres edukacji miała straszną depresję sytuacyjną leczenie pomogło córka skończyła szkolę średnią i studia dzięki pani doktor to ona zawsze ją wspierała i do dzisiaj moje dziecko ciepło o niej się wypowiada.

Pani doktor od razu rozpoznala moja chorobe i dostosowala leki. Nie mam zaatrzezen co do przebiegu wizyt. Uprzejma i mila, moim zdaniem godna zaufania. Polecam!

Witam! Panią Gnyś-Marcinkowską oceniam bardzo pozytywnie. Stwierdziła u mnie zaburzenia lękowe ponad 2 lata temu i od czasu leczenia moje życie zmieniło się na plus. Przestałem mieć urojenia lękowe i bać się ludzi. Ostatnio dodała do mojej diagnozy frazę, że mam cechy paranoiczne. Najpierw byłem zszokowany jej decyzją, ale sprawdziłem, na czym polega paranoja i rzeczywiście mam jej pewne cechy. Pretensje mogę mieć jedynie do działań ubocznych leków, ale to już nie dotyczy oceny Pani Doktor.

Witam!

Bardzo miła i można z nią porozmawiać na tematy nie związane z chorobą-to cały obraz Pani Doktor. Ale za leczenie to niech się ona lepiej nie bierze... Wyrwała mi kilkanaście ładnych miesięcy z życiorysu, bo nie trafiła z diagnozą. Wciskała spore dawki leków, a nie widząc poprawy dawki te jeszcze zwiększała. I, niestety, nie wpadła na to, że nie ten lek, nie ta diagnoza. Tylko wmawiała, że skoro nie ma poprawy, tzn. że leczenie jest ok. Niestety, nie było i potwierdziło to 5 innych lekarzy... Przypadek? Na szczęście, kiedy utraciłam kontakt ze światem, bliscy zainterweniowali. A ilu jest jeszcze takich pacjentów?Pewnie sporo... Czasami chciałabym osobiście Pani Doktor za to podziękować, ale chyba jednak lepiej jej więcej nie oglądać...

Bardzo sympatyczna i miłą Pani doktor, do tego kompetentna. Witać, że zna się na swojej pracy i ma ogromne doświadczenie. Bardzo mi pomogła, do tego zawsze chwile porozmawia na tematy pozamedyczne ;) Z czystym sumieniem mogę ją polecić każdemu, szczególnie jeśli ktoś idzie pierwszy raz do lekarza takiego rodzaju i ma pewne obawy.

Takiego dobrego człowieka jak Pani Doktor i mądrego lekarza nigdy wcześniej nie spotkałam na swojej drodze.Zawsze służy radą i pomocą.Jest miłą i ciepłą osobą a przy tym dobrym fachowcem.Pomogła mi wrócić do równowagi psychicznej.

jedyny lekarz który zajął się mną kompleksowo (zdiagnozowała dwie inne przewlekłe choroby - spoza psychiatrii), ZDECYDOWANIE BARDZO FACHOWA I RZETELNA LEKARKA

NIE ZGADZAM SIĘ Z POPRZEDNIĄ OPINIĄ!!!! LEKARZ WNIKLIWY I GODNY POLECENIA. POMÓGŁ MI BARDZO W MOJEJ TRUDNEJ SYTUACJI ZDROWOTNEJ.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Bydgoszcz"?

Byczyńska Danuta Psychiatra Bydgoszcz - Gabinet
Ks.Skorupki 98c/1
85-156 Bydgoszcz

Sue Ryder
Rentgena
Bydgoszcz
Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46
85-825 Bydgoszcz
Szelburg-Zarembiny 9
85-396 Bydgoszcz

Remedium Clinic
Gdańska 80A
Bydgoszcz
NZOZ Centrum Kultury, Higieny i Zdrowia Psychicznego Prof. dr Aleksander Araszkiewicz
Ks. Skorupki 2
85-156 Bydgoszcz