lekarz Magdalena Grajewska-Ferens

Endokrynolog, Pediatra

3,4

Uczeszczalam do tej lekarki przez 13 lat i jest mi przykro widziec, co sie z nia stalo jesli chodzi o profesjonalizm i etyke. Ostatnio w Trimed na Ludowej 5 w Piasecznie. Na wizyte w listopadzie 2011 czekalam 1h 40min - potrzebowalam zaswiadczenie urzedowe o chorobie. Zadzwonilam wczesniej proszac o mozliwosc wejscia miedzy pacjentami lub po nich. i zalatwienia tego. Okazalo sie, ze po wydaniu na p.Grajewska kilku ( kilkunastu ? ) tysiecy zl, wypisanie przez nie zaswiadczenia nadal kosztuje mnie 120zl ( 30zl/minuta ). Niestety, p.Grajewska chcac miec powod do ...

Ogladajac wynki spytala: "aldo co?" (aldosteron, podstawowy hormon kory nadnerczy).

Poczekalnia byla pelna kobiet trzymajacych w rekach opasle, wypelnione karty badan. Wszystkie mialy nerwowe tiki, kopaly noga w krzeslo siedzac, krzywily sie badz wahlowaly karta badan. Zywy, tragiczny obraz zle leczonych zaburzen hormonalnych.

Na pocieszenie powiem, ze "aldo co?" opowiadane kazdemu innemu endokrynologowi naprawde go rozbawia i polece prof Wasilewska-Dziubinska.

Uczeszczalam do tej lekarki przez 13 lat i jest mi przykro widziec, co sie z nia stalo jesli chodzi o profesjonalizm i etyke. Na wizyte w listopadzie czekalam 1h 40min - potrzebowalam tylko zaswiadczenie urzedowe o chorobie. Zadzwonilam wczesniej proszac o mozliwosc wejscia miedzy pacjentami lub po nich. i zalatwienia tego. Okazalo sie, ze po wydaniu na p.Grajewska kilku ( kilkunastu ? ) tysiecy zl, wypisanie przez nie zaswiadczenia nadal kosztuje mnie 120zl ( 30zl/minuta ). Niestety, p.Grajewska chcac miec powod do sciagniecia tej oplaty zmusila mnie do konsultacji. Ogladajac wynki spytala: "aldo co?" ( aldosteron, podstawowy hormon kory nadnerczy. Gdy spytalam jakie sa hipotezy na istnienie mojej choroby ( Hashimoto ), powiedziala mi, ze "tak po prostu jest". Gdy podalam opinie prof Wasilewskiej-Dziubinskiej ( nie cytujac nazwiska ), powiedziala " kompletna bzdura". Gdy podalam, ze przeciwciala fT3 i ft4 wrocily do normy, powiedziala, ze "i tak sa nie w normie" i "z tego sie nie wyrasta". Po 5min stwierdzila, ze "jesli chce porozmawiac, moge przyjsc na kolejna wizyte."

Doskonała,sympatyczna,kompetentna i ludzka ,co dziś jest w zaniku u lekarzy. Mam troje dzieci od 15lat Pani dr.leczy nas. I mnie od paru tez,tarczyca,astra,itd. Polecam tego lekarza ma ogromne serce i zawsze stara sie dokladnie zbadac pacjeta,jesli ma watpliwosci zleca badania lub kieruje do innego specjalisty.Ma tez prawo tak jak każdy z nas mieć gorszy dzień. I co ważne lubi swoją prace i ludzi. Poleca Katarzyna z Piaseczna.

świetny lekarz, bardzo życzliwy i pomocny. Zna się na rzeczy. Chodziłam do niej na wizyty pediatryczne z dzieckiem i na internistyczne ze sobą. Jestem pod wielkim wrażeniem.

Kompetentna, rzeczowa, udziela odpowiedzi na wszelkie pytania, przeprowadza szczegółowy wywiad. Polecam.

Kompetentna, rzeczowa, udziela odpowiedzi na wszelkie pytania,
przeprowadza szczegółowy wywiad. Polecam.