mgr Magdalena Grajnert-Łukawska

Logopeda

Moja corka zakonczyła właśnie 2 letnią terapię u pani Magdy.Patrycja miała opóźniony rozwój mowy.W mowie totalny bałagan, chyba oprócz mnie nikt nie rozumiał dziecka.Pani logopeda bardzo dobrze zajęła się Patrycją-dużo ćwiczeń, mnóstwo ciekawych pomocy naukowych, no i fajne zajecia, na które dziecko zawsze bardzo chętnie chodziło.Ja też dostawałam wiele podpowiedzi, wskazówek , jak pracować w domu, jak wspomagać mowę. Zawsze miło, serdecznie, ale konkretnie i profesjonalnie i co ważne niedrogo, jak orientowałam się u innych logopedów w Kutnie. Polecam!

Bardzo polecam panią logopedę!Dzięki niej mój synek zaczął mówić.Kiedy trafiliśmy do pani Magdy Miłosza poza domownikami nikt nie rozumiał, co go strasznie złościło.Nawet zaczęliśmy chodzić do innej logopedy, ale synek nie chciał pracować.Panią Magdę od razu polubił, a ja uczestniczę w każdych zajęciach-mogę się uczyć i obserwować jak pracować w domu-u wcześniejszej pani zostawałam za drzwiami, bo ponoć przeszkadzałam.jestem wdzięczna pani Magdzie za pomoc.

Moja córka trafiła do pani Magdy kiedy miała 3 lata i wogóle nie mówiła.Wypowiadała tylko samogłoski.Pani logopeda w ciągu kilku miesiecy uruchomiła mowę-dzisiaj, po roku uczęszczania na zajecia Zosię rozmumiem nie tylko ja, ale też inni-wcześniej Zosia była bardzo nerwowa, ponieważ nie wiedzieliśmy bardzo często czego od nas chce, co chce nam powiedzieć.Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc nam i naszemu dziecku. Dodam jeszcze , że nasza córeczka nie mogła doczekać się spotkań z panią logopedą-ponieważ to osoba bardzo sympatyczna, do tego ma wspanałe podejscie do dzieci i co najważniejsze-jest skuteczna.

Osoba kompetentna, zaangażowana i co najważniejsze skuteczna.polecam

Osoba kompetentna, zaangażowana i co najważniejsze skuteczna.polecam