lek. med. Magdalena Grocheckalek. med. Magdalena Grochecka - zdjęcie profilowe

lek. med. Magdalena Grochecka

Ginekolog położnik, Ginekolog, USG

W zakresie ginekologii i położnictwa swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Szpitalu Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego oraz w Szpitalu „INFLANCKA”. Obecnie pracuję w Szpitalu Praskim w Warszawie i tam zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem w zakresie ginekologii i położnictwa.
Wykonuję zabiegi i operacje ginekologiczne. Stosuje techniki małoinwazyjne, jak histeroskopia, laparoskopia. Prowadzę wykłady w Szkole Rodzenia Izabeli Dembińskiej przy Szpitalu Praskim. Jako wykładowca, prowadziłam zajęcia ze studentami z zakresu ginekologii i położnictwa na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.
Jako priorytet uznaję zdrowie swoich pacjentek, przyjazną atmosferę podczas wizyty i dobry kontakt. Stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach i kursach specjalistycznych, zarówno krajowych, jak międzynarodowych.

Lekarz z powołania, precyzyjny, konkretny, stawiająca trafne decyzje, przemiła, i bardzo uprzejma, poświęca dużo czasu i bardzo dobrze tłumaczy co z czym:) Polecam naprawdę warto, w moim przypadku po 7 latach trafiona diagnoza!!!Jako jedyna wysłuchała jakie mam objawy, zrobiła jedno badanie i proszę!! Super!!

Super!!