Bardzo mila ,sympatyczna i przede wszystkim kompetentna pani stomatolog swietne podejscie do pacjenta ,wzbudza niesamowity spokoj i zaufanie ,potrafi sluchac i widac ze ma ogromna wiedze doswiadczenie i jest dobra w tym co robi.Trafilam na wspanialego specjsliste ,Pani Natalia -higienistka rowniez odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu,bardzo ogarnieta higienistka .Podoba mi sie rowniez wspolpraca miedzy Paniami w gabinecie i wspolny szacunek.Podejscie do dzieci rowniez bez zarzutu.Bardzo sie ciesze ,ze trafilam na ten gabinet i takie kompetentne Panie specjalistki.

byłem w sumie na trzech wizytach. Leczenie jasno wytłumaczone i przedstawione. Pani Magda jest miłą osobą, troszkę taka pozytywnie zakręcona i zabiegana, ale co najważniejsze ma dobrą rękę i podejście do pacjenta. Leczenie było praktycznie bezbolesne, koszty jasno znane i co najważniejsze skuteczne! polecam P.S. dla zmotoryzowanych dość dobre miejsce ze względu na ogólny parking ale uważajcie na nawierzchnię bo łatwo nogę przypadkiem skręcić

jest uprzejmą i miłą osobą. lekarz godny polecenia, wzbudza spokój i zaufanie u pacjenta. Miałem zabieg którego się obwiałem, a poszło gładko i praktycznie bezboleśnie!

Pani Doktor bardzo uprzejma i miła. Wytłumaczyła mi wszystko dokładnie - o chorobie i o całym leczeniu. Poświęca dużo czasu pacjentowi i do kompetencji również nie mam zastrzeżeń. Polecam

Specjalista ogromnej klasy oraz bardzo miły człowiek. Dziękuje, jestem bardzo zadowolona z uzyskanej pomocy i leczenia. Teraz już wiem, że mam zaufanego lekarza:)))