lek. dent. Magdalena Ignatowicz-Gniecka

Cudowna Pani Doktor! Trafilam do Doktor 'na cito z przypadku' Polecam kazdemu. Madra, zdolna i pracowita. Tak bezpiecznie sie nigdy nie czulam. Nie 'dam sie dotknac' juz nikomu innemu. Goraco polecam. Problemy stomatologiczne mam od wielu lat, ale takiego Fachowca ze swieca szukac!

Ostatnio Pani doktor jest jakby "nieobecna" na wizytach, rozkojarzona. Co chwilę spogląda w telefon, nie pamięta o co prosi pacjent, ogólnie jakby nieskupiona na pacjencie. Kiedyś tak nie było a teraz coraz mniej mam ochotę aby umawiać wizyty u doktor.

Kiedyś tak nie było a teraz coraz mniej mam ochotę aby umawiać wizyty u doktor.

świetna zarówno profesjonalnie jak i z punktu widzenia podejścia do pacjenta zawsze miła uśmiechnięta i zainteresowana pacjentem

świetna zarówno profesjonalnie jak i z punktu widzenia podejścia do pacjenta
zawsze miła uśmiechnięta i zainteresowana pacjentem