lek. dent. Magdalena Jagielska

To moja ulubiona Pani Doktor .Leczymy się u Niej całą rodziną,poleciłem wielu znajomym i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni.Pani Doktor jest uprzejmą,miłą osobą,bardzo dobrym stomatologiem.Dzięki Niej przełamałem swój strach przed dentystą i wreszcie od 6 lat nie mam problemów z zębami.Ma rewelacyjne podejście do dzieci,pokłady cierpliwości i uśmiechu.W porównaniu z innymi gabinetami,ceny są bardzo przystępne.Polecam z całą odpowiedzialnością.

Bardzo polecam!Od kiedy zacząłem leczyć zęby u pani Jagielskiej,wreszcie mam spokój z zębami,wszystkie wypełnienia się trzymają.Wcześniej ciągle leczyłem zęby i ciągle coś wypadało.Bardzo miły i dobry lekarz.Szczerze polecam!

Leczę zęby u Pani Doktor od lat,nigdy się nie zawiodłam.Zawsze miła ,uśmiechnięta,zawsze gotowa pomóc,nawet w nocy.Dentysta godny polecenia,nie tylko dobry lekarz,ale też wspaniały człowiek.

Pani Stomatolog, leczy mnie od lat. Nigdy się nie zawiodłem. Bardzo dobra specjalistka, uprzejma i kompetentna.Polecam