Trafiłam do tej psycholog z polecenia i nie żałuję. Mój pierwszy psycholog, który nie tylko potrafi słuchać, ale też mówić. Otwarta, wzbudzająca zaufanie, nie jest tak sztywna i formalna, jak poprzedni terapeuci, z którymi miałam kontakt. Dzięki niej (chociaż ona mówi, że to sobie to zawdzięczam) czuję, ze wychodzę na prostą.

jeśli wydaje opinię powinien poznać zdanie drugiej strony i pamiętać, że łatwo skrzywdzić drugiego człowieka, nie pomagaj, jeśli nie jesteś pewny, że pomagasz

Dzięki wkładowi ciężkiej pracy i czasu a także własnemu podejściu do klienta potrafiła pokazać, że sens istnieje, choć nie zawsze jest oczywisty. udowodniła, że nawet gdy go zabraknie można iść na przód. A choroba ma ludzką twarz, i można nauczyć się żyć "mimo wszystko" :)