mgr Magdalena Jarzębowska

Psycholog

Pani Jarzębowska różni się bardzo od stereotypu psychologa (bardzo pozytywnie się zaskoczyłam). Psychodietetyka to najnowocześniejsze podejście w leczeniu otyłości i z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że najbardziej skuteczne ze znanych. Bardzo polecam. Pani Jarzębowska prowadzi też ciekawy blog- www.jarzebowska.com

Pani Jarzębowska prowadzi też ciekawy blog- www.jarzebowska.com

Pani Magdalena Jarzębowska jest PSYCHODIETETYKIEM, kontakt z Panią Jarzebowską polecam zwłaszcza osobom, które są zawiedzione wizytami u dietetyków.

Panią psycholog, poradziła mi moja Pani doktor, ponieważ od lat próbuję schudnąć. Powiedziała, że mogłabym skorzystać z porad psychodietetyka, uśmiechnęłam się tylko, ale po jakimś czasie poszłam. Teraz polecam innym.

Długo nie wierzyłam, że psycholog może pomóc osobie takiej jak ja- otyłej. Może i jest w tej pomocy bardzo skuteczny - a właściwie skuteczna. A najważniejsze jest to,że teraz wiem, że skuteczna jestem ja sama. Choć Pani psycholog, skromnie twierdziła, że całą pracę wykonałam sama -wiem, że bez tej pomocy byłabym dziś w innym (gorszym) miejscu.