lekarz Magdalena Jaźwiecka

Bardzo polecam Panią Magdalenę , świetne podejście do pacjenta , podczas badania mówi co robić żeby było jak najmniej bolesne , wszystko tłumaczy co widzi na ekranie , robi dokładny wywiad z pacjentem =) cieszę się trafiłam do niej i polecam !

Świetna lekarka, interesuje się pacjentem i dokładnie przeprowadza wywiad. Profesjonalistka 100%. Pomogła mi za każdym razem, dokładnie analizując objawy.

Nie polecam do prowadzenia ciąży. Mam wrażenie, że pani doktor nie wie co robi, zleca tylko podstawowe badania (morfologia), nie słucha pacjentki, jest niemiła. Z niechęcią odpowiada na zadane pytania.

Polecam Pania Doktor z Całego Serca fachowe podejście do Pacjenta oraz poświęcony czas tyle ile trzeba .Serdeczna ,Miła. Mało kiedy spotyka się Człowieka z takim Podejściem poprostu Pani Doktor z Powołania!!

Jestem zadowolona, bardzo miła i uprzejmą Pani doktor Rzetelnie podchodzi do swojej pracy. Oddana i rzeczowa. Polecam

Jestem zadowolona, bardzo miła i uprzejmą Pani doktor
Rzetelnie podchodzi do swojej pracy. Oddana i rzeczowa.
Polecam

Polecam w 100%, jestem bardzo zadowolona. Sympatyczna, uprzejma, punktualna Pani Doktor. Podczas wizyty poświęciła mi dużo czasu, dokładnie przeprowadziła badanie.

Bardzo profesjonalna lekarka, dogłębnie analizuje problem, poświęca 100% swojej uwagi pacjentowi. Najlepszy lekarz rodzinny u jakiego miałam okazję być.

Polecam. Chodzę do Pani dr ponad 4 lata i zawsze mogę liczyć na spokojne wyjaśnienie sytuacji, szczegółowe badania i profesjonalną opiekę. Dotyczy to i prowadzenia ciąży i starań o kolejną i o ogólną poradę ginekologiczną. Pani doktor jest bardzo konkretna i "nie owija w bawełnę" co mi bardzo odpowiada.

Pani Doktor bardzo miła i godna polecenia, można o wszystko zapytać, troskliwe podejście do pacjenta, bardzo dokładne badanie. Polecam serdecznie.

Jestem w stanie zrozumieć, że lekarz może nie mieć wiedzy, aczkolwiek chodzi o wiedzę podstawową. Jednak nie jestem w stanie zrozumieć bezczelności, arogancji i ignorancji Pani Magdaleny. Odradzam jakąkolwiek wizytę u tego lekarza, nawet po skierowanie.