Magdalena Jędrusik-Pawłowska

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny, Stomatolog

zero kompetencji, leczenie pacjenta jest zależne od zawartości koperty, żaden profesjonalizm, odradzam leczenia u rzekomej pani Doktor

perfekcja i bardzo duza wiedza. trudno zrozumiec te negatywne opinie . kazdy ma prawo wybrac .

Nie polecam, ceny kosmiczne, nigdy nic nie wyleczone, człowiek ląduje w klinice albo na pogotowiu, brak reklamacji, gwarancji, żadnych rachunków, "wielka prywata" DENTYSTA-SADYSTA.

Ząb "8" został usunięty bezproblemowo. Jednak nie polecam, gdyż Pani ma bardzo protekcjonalne podejście do pacjenta. I choć dokładnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości, robi to oschle, bez jakiejkolwiek życzliwości czy empatii. Ponad to, w kwesti usuwania kolejnych zębów, zaczęłam się tej Pani bać- chcąc zatrzymać pacjenta na dalsze leczenie, pani chirurg wywiera presję mającą na celu przyspieszenie decyzji. Chce przeprowadzać zabiegi, co do których inni lekarze (w moim przypadku chirurg, ortodonta i stomatolog ogólny) są przekonani, że dla dobra pacjenta robić tego nie wolno. A p. Jędrusik woli jednak sama "majstrować" w buzi, niż "wypuścić" klienta z rąk, by zgodnie ze wskazaniami udał się do kliniki twarzowo-szczękowej. Ja ryzykować nie chcę. Nie polecam.

Lekarz jakich mało. Naprawdę rzadko kiedy spotyka się ludzi tak miłych i oddanych swej pracy.Mogę powiedzieć, że uratowała moje życie. Naprawdę gorąco polecam!

Naprawdę gorąco polecam!

Bardzo profesjonalna i szybka obsługa.Pierwszy raz lekarz tak się mną zajął,od razu tomografia i plan leczenia dokładnie wytłumaczony.

dlaczego jest taka obcesowa? tylko forse chce wyciągnąć. wiem że inni tez na to narzekają skąd takie dobre opinie

Kompetentny lekarz, świetny fachowiec. Przeszedlem operacje niestomatologiczna. Polecam !

osoba bardzo skromna, z olbrzymia wiedza i niesamowito kojacym podejsciem do pacjenta.Poswieca duzo czasu na wytlumaczenie choroby. Goraco polecam wszystkim potencjalnym pacjentom. Specjalistka pierwszej klasy !

No wiecie co ale 5,0 toooo stanowczo za wysoko ...stawiam na 3,5...taaak to odpowiednia ocena. Jola