lekarz Magdalena Jurkiewicz-Mazurek

Naprawdę wspaniały lekarz :-) Pani doktor jest delikatna, dokładna, posiada bardzo dużą wiedzę. Podchodzi indywidualnie do pacjenta, tłumaczy chorobę i metodę leczenia. A w dodatku jest przemiła.

Naprawdę wspaniały lekarz :-)

Ta kobieta pracuje jako stomatolog na najwyższym europejskim poziomie. Ona po prostu urodziła się po to, aby leczyć zęby. Profesjonalnie, na luzie i co najważniejsze skutecznie i niedrogo. Chodzę do niej już kilka lat i jestem naprawdę zadowolona.

Mój ulubiony lekarz stomatolog:) miła, sympatyczna, zawsze porozmawia a przy tym leczy nawet bezboleśnie. Polecam!:)