dr Magdalena Kitzol

Psychiatra

2,9

Moim zdaniem to właśnie Pani doktor ma świetne podejście do pacjenta, bardzo życzliwe i raczej stanowcze. W kwestii leków akurat w moim przypadku chorobowym p. Doktor bardzo dbała o uniknięcie skutków ubocznych leczenia, optymalnie dobierając lek do moich dolegliwości i samopoczucia (w momencie, gdy zgłosiłam niepożądane działania od razu była zmiana na inny lek). Zarówno poświęcony czas i tłumaczenie Ok.

Lekarz pomimo informacji o skutkach ubocznych związanych z działaniem leku uniemożliwiającym normalne funkcjonowanie nadal je przepisuje ignorując prośby o zmianę leku

Pani doktor miła i uprzejma, jednak traktuje problemy bardzo powierzchownie, wręcz spłyca ich wagę, nie dochodząc do sedna sprawy, nastawiona jedynie na leczenie farmakologiczne.

Polecam .Indywidualne,rzeczowe podejście do pacjenta.Potrafi wysłuchać i wyciągnąć wnioski -nad którymi można popracować.Czuje ,że ten lekarz chce mi pomóc.

Współpracuje z panią doktor od 3 lat, jestem bardzo zadowolona. Potrafi słuchać, pomaga nazywać rzeczy niewytłumaczalne, bardzo indywidualnie podchodzi do pacjenta czym zyskała moje zaufanie. Leczę się od 13 lat i w końcu trafilam na lekarza ktory mnie rozumie, a nie tylko potakuje.

Ta pseudo Pani doktor nie nadaje się do leczenia osób z objawami, nerwicy, depresji itp. Ignoruje pacjenta. Mówi takim tonem że aż sie jej bałem. Jak by t była moja wina że mam problemy zdrowotne. Przepisała mi lek po którym myślałem że zejdę z tego świata. Nie polecam !!!

Lekarz nastawiony na leczenie farmakologiczne. Nieumiejętnie stara się stworzyć luźną atmosferę podczas wizyty, co sprawiło, że jako pacjentka nie czułam się komfortowo. Lek został przypisany bez zwrócenia uwagi w jaki sposób może wpłynąć na codzienne funkcjonowanie. Pani lekarz odmówiła wystawienia zwolnienia lekarskiego pomimo moich zgłoszonych i uzasadnionych obaw o początkowe działanie leku na organizm.