dr n. med. Magdalena Kołacz

Ginekolog

Jestem u pani doktor po kilku letniej przerwie. Jak zawsze profesjonalna i z uśmiechem na twarzy. Polecam

Jestem u pani doktor po kilku letniej przerwie.
Jak zawsze profesjonalna i z uśmiechem na twarzy.
Polecam

miła, rzeczowa.Po każdej wizycie wychodzę spokojna. Polecam Bogusia

miła, rzeczowa.Po każdej wizycie wychodzę spokojna. Polecam
Bogusia

Pani Doktor Magdalena Kołacz jest profesjonalistką w tym co robi. Od lat uczęszczam do Niej regularnie. Od 3 lat jestem szczęśliwą mamą, i teraz zdecydowałam się na następne dziecko. Polecam każdej swojej znajomej wizytę u tej lekarki. Nikt nie wyjdzie z gabinetu niezadowolony!

Świetny lekarz,pzyjeła mnie w klinice krakowskiej.byłam bardzo zadowolona'rozwiała moje wątpliwości o moim zdrowiu

Ja korzystam od kilku lat z porad i polecam

Ja korzystam od kilku lat z porad i polecam

Przyjmując co kilka minut pacjentkę daje w pigułce wszystko na co czas pozwala.Jestem pełna podziwu.Byłam kiedyś na wizycie prywatnej a teraz "publicznej". I bez różnicy.Bardzo polecam.

Bardzo kompetentny lekarz. Pani doktor skrupulatnie wypytuje o historię zdrowotną pacjenta i nie bagatelizuje szczegółów. Poświęca pacjentowi dużo czasu i wyczerpująco odpowiada na zadane pytania.

Dr Kołacz jest bardzo sympatyczna. Wybrałam ją kierując się opiniami z forum i jestem bardzo zadowolona. Wszystko jest bardzo profesjonalne.

super;) bardzo miła atmosfera, bezpośredni kontakt, zero opini, delikatna.. "super hiper" słowami samej Pani Doktor ;)

Na pierwszej wizycie u Pani dr.zostałam mile zaskoczona :),bez żadnego proszenia,dr.zrobiła cytologię i usg dopochwowe !!! Odpowiada na pytania,konkretna,sympatyczna.Polecam !!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

USG ginekologiczne
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

lek. med.