mgr Magdalena Kołodziejmgr Magdalena Kołodziej - zdjęcie profilowe

mgr Magdalena Kołodziej

Dietetyk

Witam, jestem wykształconym dietetykiem specjalizującym się w leczeniu chorób dietozależnych, identyfikacji diety, współczesnymi technikami obróbki żywności oraz doborem diety „redukcyjnej” lub „leczniczej” – ukierunkowanej na problemy zdrowotne pacjenta, odchudzanie, redukcję tkanki tłuszczowej lub przybranie na wadze.
Problematyką tą zajmuję się od 2010 roku i stale pogłębiam swoją wiedzę z zakresu dietetyki.
Zdrowa dieta, bez głodzenia, bez efektu jojo, bez suplementów. Nowe nawyki żywieniowe, nowe Życie- jak mówią pacjenci. Więcej energii, sprawniejsze ciało, młodsza dusza.
Układane przeze mnie diety są dopasowane indywidualnie do każdego pacjenta, jego dolegliwości, chorób współistniejących, czy upodobań żywieniowych, jeżeli nie lubisz brukselki nie każe Ci jej jeść :).
Jeżeli czujesz, że coś jest nie tak- wykonamy badania i odnajdziemy przyczynę złego stanu zdrowia, czy samopoczucia. W dzisiejszych czasach rośnie zarówno świadomość społeczna, związana ze zdrowym odżywianiem, jak i zainteresowanie doborem diety, czy to ze względów czysto zdrowotnych, lecz również estetycznych. Zwiększona świadomość owocuje wreszcie zainteresowaniem dietetyką i problemem zdrowego odżywiania u wielu osób uprawiających sport.
Zachęcam Państwa do zapoznania się z moją ofertą na stronie i do kontaktu – celem opracowania zbilansowanej diety o charakterze indywidualnym, co pozwoli zarówno podnieść wydajność treningu, czy też spowodować redukcję tkanki tłuszczowej jeszcze przed podjęciem ćwiczeń fizycznych.
Zapraszam również do korzystania z oferty online.

Przychodząc w maju do pani Magdy nie wierzyłam, że w październiku będę już 14 kg lżejsza! Dostałam jadłospisy dostosowane do mojego trybu życia, proste, smaczne, szybkie w przygotowaniu, różnorodne. W punkt moich ulubionych smaków. Właściwie nie zdarzyło się abym była głodna a kilogramy systematycznie znikały. Cała reszta - wiadomo - więcej energii, lepsze wyniki badań, lepsza kondycja - a jak ktoś dawno mnie nie widział - efekt "ŁAŁ". Czego chcieć więcej? DZIĘKUJĘ!

Doskonałe podejście do pacjenta, fachowa wiedza.

Doskonałe podejście do pacjenta, fachowa wiedza.

Wspaniałe podejście do pacjenta, zrozumienie i pomoc. Fachowość i wysoki poziom wiedzy. Polecam serdecznie.