lekarz Magdalena Kończyńska-Kmiecik

Lekarz rodzinny

Lekarz bardzo dobry. jako lekarz ogólny rozpoznała u mnie brodawkę wirusową od którą zmagam się od dwoch lat, wczesniej bylam u pani dermatolog polecanej na prywatnej wizycie i powiedziala mi ze to odcisk. teraz lecze się u innego dermatologa dzieki pani Magdalenie. Ponadto słucha pacjenta - nie zapisuje bez sensu leków bez recpty, na infekcje wirusowe. podała mi antybiotyk po wywiadzie ze mną tzn gdzie pracuje, jak przechodze rozne infekcje, rzeczowo i wnikliwie zbadała sytuacje. lekarz na 5 plus, bez dwóch zdań.

Kompetentna osoba z profesjonalnym i godnym naśladowania podejściem do pacjenta, szczególnie małego pacjenta. Moje dzieci mówią (to znaczy na razie jedno tylko mówi) - ulubiona Pani doktor. Zawsze uśmiechnięta i pomocna.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Toruń"?

SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA WOJSKOWA W TORUNIU
DĄBROWSKIEGO