dr Magdalena Koniecznadr Magdalena Konieczna - zdjęcie profilowe

dr Magdalena Konieczna

Psychiatra

3,6

Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. Pracuje obecnie w Oddziale I Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie, gdzie odbywa specjalizację z psychiatrii w trybie rezydentury ( obecnie w trakcie ostatniego roku rezydentury). Doświadczenie zdobywała pracując w oddziale ogólnopsychiatrycznym, całodobowym, Poradni Zdrowia Psychicznego. Zajmuje się diagnozą i leczeniem zaburzeń psychicznych u dorosłych.

U Pani Doktor leczę się od ponad roku. Już na pierwszej wizycie zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie, nie tylko dzięki empatycznemu podejściu, ale również dzięki przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu, który pozwolił na postawienie trafnej diagnozy. Przez kilka następnych miesięcy kiedy byłam poddawana leczeniu, Doktor Konieczna zlecała mi wykonanie wszystkich niezbędnych badań, aby mieć pewność, że leczenie nie wpływa negatywnie na ogólny stan mojego zdrowia. Żywo interesowała się również moimi problemami endokrynologicznymi i zawsze brała tę kwestię pod uwagę, przy ocenie mojego stanu psychicznego. Na każdej z wizyt Pani Doktor wykazywała zawsze zainteresowanie moją aktualną sytuacją życiową, problemami rodzinnymi i przebiegiem psychoterapii. Moim zdaniem jest to osoba traktująca problem leczenia pacjenta holistycznie, a także posiadająca niesamowitą intuicję, która w tym zawodzie jest niezwykle ważna. Na żadnej z wizyt nie poczułam się potraktowana z góry, wręcz przeciwnie, czułam, że decyzja o leczeniu jest moja, a lekarz jest po to, by mi pomóc. Bardzo się cieszę, że po wielu latach męczenia się z chorobą i trafianiu pod nieodpowiedni adres udało mi się znaleźć lekarza, który mi pomógł i któremu jestem w stanie zaufać.

Doskonały lekarz. Przeprowadziła mnie przez bardzo trudną ciążę maksymalnie ograniczając dawki leków, monitorując dokładnie mój stan, moje zdrowie i zdrowie malucha. Była w stałym kontakcie z moim ginekologiem, neurologiem i hematologiem. Tylko dzięki Niej żyjemy i ja i moja córeczka. Absolutnie nie zgadzam się co do poprzednich negatywnych opinii. Poznałam Panią Doktor parę lat temu na oddziale w szpitalu. Potem zdecydowałam się zmienić lekarza i od tego czasu jestem pod Jej stałą opieką. Ustabilizowała mój stan, wyciszyła po ciąży i porodzie, ustaliła nowe dawki leków i cały czas trzyma rękę na pulsie. Jestem pewna, że gdyby nie Ona, nie byłabym w stanie poradzić sobie z tym, z czym przyszło mi się borykać. Polecam wszystkim, a zwłaszcza kobietom, które poddane leczeniu psychiatrycznemu planują zająć w ciążę.

Pani Doktor na pierwszej wizycie odpowiednio oceniła mój stan zdrowia i podjęła trafną decyzję o hospitalizacji. Okazało się, że był to "strzał w dziesiątkę". Pani Doktor nie tylko uratowała mi życie, ale sprawiła, że znowu mam chęć do życia. Polecam każdemu, kto ma problemy ze zdrowiem psychicznym, a w szczególności osobom wrażliwym, które zmagają się z depresją i/lub zaburzeniem osobowości. Bardzo wrażliwa, empatyczna, uprzejma i uważna Pani Doktor, dla której dobro pacjenta jest zawsze na pierwszym miejscu!

Zbyt długo przetrzymuje w szpitalu. Zamiast np. miesiąc, trzy miesiące. Stosuje różne nietypowe techniki scjentologiczne, tzn. próbuje "wiązać", czytać w myślach i tak dalej. Krąży o niej anegdota, jak to zraziła dość rozsądnego pacjenta używając scjentologicznych technik. Pacjent oglądał stronę jakiegoś aktora, który urodził się 12-tego dnia miesiąca, a następnego dnia rano pani doktor wyrwała się z tekstem brzmiącym jak charakterystyczne dla sekty telepatyczne tagi: "12sty - urodziny", a zaraz po tym z też typowo sekciarskim "Grać w filmach". Zdecydowanie NIEPOLECAM. Michał Zuchora z oddziału 1szego szpitala przy Nowowiejskiej nie próbuje czytać w myslach, jest szczery, miły, psychoanalityczny i o wiele od Koniecznej lepszy.

Pani doktor jest świetnym lekarzem - kompetetna, mądra, inteligentna, a przede wszystkim - bardzo zaangażowana w proces leczenia pacjenta. Byłam u różnych lekarzy, ale zdecydowanie pani Magda jest najlepsza. Oprócz tego jest bardzo dobrym człowiekiem i widać, że chce pomóc. Z czystym sercem mogę polecić każdej osobie.

To zarozumiała siksa nie dr mysli ze zjadła wszystkie rozumy . Zdecydowanie nie polecam . Jesli sa jakieś pozytywne opinie o tej suce to zapewniam ze to znajomi i rodzina pisała . Jestem w ciazy a ta babsztyl kazała mi brac pod przymusem bardzo szkodliwe leki dla płodu przez takich ludzi jak ona rodzą sie niepełnosprawne dzieci albo umierają po porodzie . Ta kobieta to Hitler w spódnicy . Jestem całkowicie zdrowa nic mi nie dolega wystawiła mi zła opinie po dosłownie kilku wymienionych zdaniach . Do psychiatryka mozna wsadzić każdego nawet osobe całkowicie zdrowa i ta dr ten konwał to własnie uczynił

Świetny fachowiec, kompetentna, słuchająca, dająca nadzieje... a przede wszystkim osoba przy której można czuć się bezpiecznie. Polecam

Pani Doktor, jest rewelacyjna, pełna oddania dla pacjenta, kompetentna a przy tym bardzo ciepła i sympatyczna. Każdemu, który potrzebuje pomocy psychiatry mogę polecić z czystym sumieniem.

Wspaniały lekarz, bardzo profesjonalny, z doskonałym podejściem do pacjenta. Pani doktor jest empatyczna i pełna zrozumienia, jasno i klarownie wszystko tłumaczy. Polecam- rzadko spotyka się tak kompetentnych specjalistów w tej trudnej dziedzinie.

Ta pani ma w sobie zero empatii. Mówiłem jej o swoich problemach ona mnie obśmiała. Ktoś mnie wykończył psychicznie i ta pani mi nie pomogła. Zadawała mi tylko głupie, złośliwe pytania i się głupkowato uśmiechała. Nie wytłumaczyła mi o co chodzi w mojej chorobie, nie chciała mnie słuchać nie dawała mi dojść do słowa