lek. med. Magdalena Kręgiellek. med. Magdalena Kręgiel - zdjęcie profilowe

lek. med. Magdalena Kręgiel

Dermatolog

Specjalista dermatologii i wenerologii, Starszy asystent Kliniki Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej UM w Łodzi w Szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Medycyną estetyczną zajmuję się od ponad 9 lat.

Świetna Pani doktor, szczegółowo tłumaczy, wyjaśnia,jest uprzejma,sympatyczna,bardzo pomogła córeczce z AZS,polecam

Pani Doktor godna polecenia. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie w pracę, ogromna wiedza i chęć pomocy.

Cieszę się, że trafiłam do tak świetnego dermatologa. Pani Doktor ma dużą wiedze, jest zaangażowana, wszystko klarownie wyjaśnia i wybiera leczenie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Podczas wizyty panowała bardzo przyjazna atmosfera, dzięki czemu łatwiej bylo mi opisać mój problem. Obecnie widzę znaczącą poprawę, wszytsko przebiega zgodnie z planem.

Do Pani Doktor trafiłam z półtorarocznym synkiem, który miał uporczywe objawy AZS: zmiany skórne i silny świąd. Dzięki ustaleniu diety eliminacyjnej dla synka i dla mnie ( karmię piersią ) oraz trafionemu w punkt leczeniu skóra mojego synka wyglada dziś idealnie. Co ważne Pani Doktor ustala leczenie długofalowe by zapobiegać nawrotom. Zawsze dostępna, służy radą i ma bardzo profesjonalne podejście.

Zawsze dostępna, służy radą i ma bardzo profesjonalne podejście.

Gorąco polecam, trafna diagnoza i odpowiednie leczenie, które w krótkim czasie przyniosło poprawę. Widać duże zaangażowania w pracę i zainteresowanie pacjentem oraz chęć pomocy. Pani doktor bardzo serdeczna i miła, wzbudziła sympatię nawet u mojej córki, która zawsze towarzyszyła bratu na wizycie. Wspaniały profesjonalista.

profesjonalista.

Pani doktor godna zaufania i polecenia. Jest bardzo uprzejma. Po wielu latach problemu z trądzikiem pomogła mi go wyleczyć. Wszystko dokladnie tłumaczy i wyjaśnia. Poświęca pacjentowi tyle czasu i ile jest potrzeba (bez pośpiechu). Wrazie nagłych problemów w trakcie leczenia (pomiędzy wizytami) bardzo dobry kontakt telefoniczny. Z całego serca polecam!

Super Pani Doktor moja córeczka miała AZS przez półtora roku leczenie nie dawało żadnych zadawlajacych efektów w końcu trafiliśmy w ręce Pani Doktor po miesiącu stosowania się do zaleceń nie było śladu po AZS polecam