lekarz Magdalena Król

Laryngolog

Byłam na wakacjach w okolicy i potrzebowałam pilnej pomocy dla dziecka Pani doktor nie odmówiła i bardzo nam pomogła ,dała odpowiednie leczenie i naciełą ropnia przewodu słuchowego i syn po kilku godzinach poczuł się lepiej.Bardzo polecam Panią doktor.

Bardzo chciałem podziękować Pani doktor za pomoc .Zbadała mnie dokładnie ,zrobiła badania i wykryła u mnie raka.Skierowała mnie do Kliniki a tam zaczął się mój horror .Kilka razy musiałem prosić o intrwencję i pomoc Pani doktor.Pomogła mi bardzo i za to jej dziękuję.Najważniejsze jest to ze nie brała ode mnie pieniędzy co się dzisiaj rzadko spotyka.Bardzo bardzo dziękuję

Lekarz z powołania, chce pomóc, wyleczyć a nie ,,robi na akord" bardzo polecam. Pani doktor bardzo skrupulatna i dokładna sprawdza wszystkie możliwe rozwiązania.

Podzielam pozytywne opinie o Pani Doktor. Bardzo sympatyczna i otwarta osoba, szybko i rzeczowo wyjaśniła wszystko, o co pytałam, udzieliła dodatkowych wskazówek i rad. Nadmienić należy, iż zostałam przyjęta późnym wieczorem, będąc jedynie przejazdem w Nowym Targu na feriach zimowych. Jestem 100% usatysfakcjonowana wizytą. Dziękuję za pomoc i serdecznie pozdrawiam Panią Doktor :o)

Pani doktor moze i jest nieuchwytna...ale probuje sie do skutku...My jestesmy zadowoleni...wziela nam dziecko na oddzial zrobila badania i wiemy na czym stoimy...polecam tego lekarza.

Chodze do Pani doktor z dziecmi od kilku lat. Mam pelne zaufanie. Zobaczy nie tylko gardlo i uszy, ale tez zawsze zapyta co innego dolega, poslucha. Kiedy u starszego trzeba bylo wyciac migdalki, przyjela nas na oddzial w instytucie gdzie pracuje. Nie wziela wiecej niz kosztowala wizyta. U mlodszego bylo chore ucho. Przyjmowala nawet wieczorem. Wizyt bylo kilka, bo ucho trudno sie leczylo. Ale za wizyte zaplacilam tylko raz! Bardzo polecam. Mam trojke dzieci i zanim do niej trafilam, przeszlam przez kilka laryngologow, rowniez w Rabce.

Nie ma znaczenia czy idzie się prywatnie czy na fundusz.Musi być chora lub zmęczona jeżeli odmówi przyjęcia.Długi termin oczekiwania na wizytę ponieważ każdy chce się leczyć u tej Pani doktor

Bardzo chciałam Pani podziękowac za przyjecie.Chociaz było póżno nie odmówiła mi Pani.Moje dziecko pierwszy raz nie płakało i nie było zestresowane badaniem. Super podejście.

bardzo miła i grzeczna.Chociaz było bardzo póżno nie odmówila przyjecia.Wreszcie ktos porządnie mnie zbadał i poświecil wystarczajaco dużo czasu.Bardzo polecam

Bardzo jetem zadowolona.Bardzo dobre podejście do dzieci.Moje dziecko uwielbia chodzić do pani doktor.Jestem stałą pacjentkom i jeżeli chodzimy często to pani doktor nie bierze pieniędzy za wizytę.Bardzo mi się to podoba.Można dzwonić o każdej porze.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Nowy Targ"?

34-700 Rabka-Zdrój
NZOZ