lekarz Magdalena Król

Laryngolog

Bardo mila, fajne podejscie do dzieci. polecam serdecznie

Bardo mila, fajne podejscie do dzieci. polecam serdecznie

Bardzo miła, sympatyczna Pani doktor, poświęca dużo czasu pacjętowi i nigdy nie odmówi pomocy. Polecam

Polecam.Pani doktor skierowała moją córeczkę na usunięcie 3-go migdała.I to był strzał w 10-tkę. Od dwóch lat nie choruje już na na uszy i nie chrapie. Jeszcze raz polecam.

Od dwóch lat nie choruje już na na uszy i nie chrapie.
Jeszcze raz polecam.

Bardzo jetem zadowolona.Bardzo dobre podejście do dzieci.Moje dziecko uwielbia chodzić do pani doktor.Jestem stałą pacjentkom i jeżeli chodzimy często to pani doktor nie bierze pieniędzy za wizytę.Bardzo mi się to podoba.Można dzwonić o każdej porze.

Bardzo dużo jej zawdzięczam .Na pierwszej wizycie padł wyrok -rak .Byłem zły ale się opłacilo bo dzisiaj jestem zdrowy i nadal się cieszę żdrowiem.

Chodze do Pani doktor z dziecmi od kilku lat. Mam pelne zaufanie. Zobaczy nie tylko gardlo i uszy, ale tez zawsze zapyta co innego dolega, poslucha. Kiedy u starszego trzeba bylo wyciac migdalki, przyjela nas na oddzial w instytucie gdzie pracuje. Nie wziela wiecej niz kosztowala wizyta. U mlodszego bylo chore ucho. Przyjmowala nawet wieczorem. Wizyt bylo kilka, bo ucho trudno sie leczylo. Ale za wizyte zaplacilam tylko raz! Bardzo polecam. Mam trojke dzieci i zanim do niej trafilam, przeszlam przez kilka laryngologow, rowniez w Rabce.

Brak odpowiedniego doswiadczenia w leczeniu skomplikowanych dolegliwosci.

Brak odpowiedniego doswiadczenia w leczeniu skomplikowanych dolegliwosci.