lekarz Magdalena Kwiatkowska

Wspaniałe podejście do pracy i do pacjenta. Dawno nie spotkałam takiego lekarza. Profesjonalna, konkretna, dobrze informuje pacjenta o jego stanie zdrowia i dalszym leczeniu. Trafiłam do Pani doktor po południu z ostrym zapaleniem gardła, z powodu silnego bólu i obrzęku nie byłam w stanie mówić, ani przełykać, poprzedniej nocy dławiłam się. Po zastosowaniu odpowiednich kroplówek odzyskałam głos, a dzięki właściwie dobranym lekom wieczorem ból zmniejszył się znacząco, mogłam przyjmować pokarmy płynne. W ciągu kilku godzin Pani doktor "postawiła mnie na nogi", a potem było już tylko lepiej. Ogromne serce i pełen profesjonalizm. Jestem Pani bardzo wdzięczna za pomoc. Polecam Panią doktor, a sobie i wszystkim życzę więcej takich lekarzy.

Wciąż poszukujesz " Opole"?

Centrum Medyczne

Rafał Bilski

Ginekolog
MEDREM
Mickiewicza(budynek Pogotowia)
Słowackiego 5 lok. 2c
49-200 Grodków
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDYK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Opolska 30B
49-100 Niemodlin
ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole
Spółka Partnerska Lekarzy Przychodnia "ZDROWIE" - Anna Graczyk-Duda, Ewa Raczyńska, Andrzej Walorski, Roman Wróbel
ulica Szpitalna 13
49-200 Grodków