lekarz Magdalena Kwiecińska

Lekarz rodzinny

1,6
1,5

NAJGORSZA wizyta lekarska w moim życiu. Nigdy nie zdarzyło mi się trafić na tak pretensjonalnego lekarza. Traktuje wszystko jak oczywista oczywistość, nie współpracuje, nie wyjaśnia swojego stanowiska. Potrafi wprowadzić w pacjenta w poczucie winy, że w ogóle umówił się na wizytę. Brak kultury, nie polecam. Dziwne, że taki lekarz nadal pracuje patrząc po innych opiniach!!!!!!!!

Zrobiła awanturę ,bo córka poprosiła skierowanie na badania , chyba mamy prawo raz na kilka lat zrobić badania ,powiedziała że zapamieta tą wizytę ,dlaczego ta pani doktor jest lekarzem jeszcze

Lekarz leczy tylko ludzi powyzej 60 roku życia. Gdy człowiek jest młody nie ma szans na pomoc..młoda osoba= osoba zdrowa. Zdecydowanie nie polecam!!

Brak szacunku dla pacjenta. Odmówiła przyjęcia w przychodni tłumacząc ze jest po dyżurze i jest zmęczona. Nie polecam

leczę się już kilka lat u tej pani doktor i jestem zadowolony.

leczę się już kilka lat u tej pani doktor i jestem zadowolony.

Beznadziejna pod każdym względem co to jest,że tacy ludzie istnieją?!

Beznadziejna pod każdym względem co to jest,że tacy ludzie istnieją?!

Brak szacunku dla pacjenta,zero intymności.Jest zdenerwowana że chory zakłóca jej spokój.Nie potrafi rozmawiać krzyczy. Najlepiej tej Pani wychodzi obrażanie i poniżanie innych.

Najlepiej tej Pani wychodzi obrażanie i poniżanie innych.

Kompletny brak kultury i szacunku do drugiego człowieka,zachowanie dalekie od zachowania prawdziwego lekarza ,jest strasznie nieuprzejma,radzę omijać szerokim łukiem...!!!