mgr Magdalena Ładziak

Psycholog

Pani Magda jest osobą z pasją, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, szuka jego mocnych stron i na nich buduje relację. Nie ocenia, nie krytykuje, jest kimś godnym zaufania. Pomaga dostrzec przyczynę, to co powoduje wewnętrzny dysonans, niespójność, jakieś zachowanie które jest dla nas problemem. Godny polecenia specjalista, pełen entuzjazmu, dobroci i zrozumienia.

Godny polecenia specjalista, pełen entuzjazmu, dobroci i zrozumienia.

Jestem bardzo zadowolona z terapii z p.Magdą i p.Waldemarem. Jasne zasady. Jeśli mój małżonek nie chciał pracować nad związkiem nikt go nie zmuszał, a gdy zobaczył jak fajnie zaczęłam podchodzić do naszej relacji po spotkaniach z tą dwójką, sam chciał sprawdzić i oto właśnie zakończyliśmy spotkania. Nasza relacja ma jasne zasady, wiemy czego i jak od siebie oczekiwać,wiemy jak się komunikować. Wiemy skąd biorą się nasze trudności i wiemy na co zwracać uwagę aby nie wróciły. Dziękuję za wsparcie mojego sypiącego się związku. Do tego ja sama zyskałam wgląd w moje potrzeby i to jak o siebie zadbać.

Bardzo polecam panią Magde. Jest ona bardzo dobrym specjalista, pełnym empatii i gotowym do pomocy pacjentom nawet po godzinach pracy.

Trudno jest mi opisać to czego dowiedziałam się o sobie w czasie terapii. Zmieniło się moje życie, żyję bez lęku i myśli o tym że mogę zwariować w każdym momencie. Pani Magda jest osobą bardzo szczerą i nastawioną na dobry kontakt czy to w gabinecie czy poza nim. Dostosowuje tępo pracy i tematów do mnie, nie doradza, nie kieruje moim życiem-pozwala mnie nauczyć się tego jak myśleć szerzej i widzieć więcej dzięki czemu mogę sama kierować swoim życiem. Szczerze polecam, ceny nie są wygórowane, wizyty są dostępne od przedpołudnia do 22:)

Lekarz godny polecenia. Korzystałam z pomocy 3 specjalistów wcześniej i żaden z nich nie wzbudził we mnie tyle zaufania. Jestem po traumatycznych przejściach, a teraz poczułam w końcu ukojenie. Efekty nie przyszły z dnia na dzień , ale otrzymałam niezbędne wskazówki, które pozwalają mi dochodzić powoli do siebie.

Pani Magdalena to rewelacyjna specjalistka, godny zaufania i polecenia. Ma niesamowitą wiedzę i doświadczenie, do tego jest bardzo ludzka i życzliwa. Szczerze polecam

Bardzo dobry psycholog warty polecenia, stara się wszystko tłumaczyć w sposób najbardziej zrozumiały dla pacjenta

Opinię wystawiam już po kilku spotkaniach. Spotkania z Panią Magdaleną oceniam na bardzo fachowe. Fascynujące jak wiele zawdzięczam tej Pani. Pełna analiza człowieka , luźny lecz bardzo mądry styl rozmowy pokazał mi, że mam do czynienia z odpowiednią osobą i trafiłem w dobre ręce. Bardzo dziękuję.

Oprocz tego ze godna polecenia to trzeba napisac ze dobry czlowiek..

Oprocz tego ze godna polecenia to trzeba napisac ze dobry czlowiek..

Pani Magda ma swietne podejscie do spraw dzieci.Rozmawia z nimi jak z rownymi sobie i nigdy o problemach nie mowi przy dziecku. Mnie jako rodzica "istnego diabla" nauczyla jak postepowac aby nie dochodzilo do sytuacji w ktorych musiala bym go karac. Polecam p.Magde do pracy z dziecmi za pomoca rodzica-moge potwierdzic ze dziala