mgr Magdalena Ładziak

Psycholog

Osoba godna polecenia, spotkania prowadzone wspólnie z 2 terapeutą dobrze się sprawdzają. Co do poprzedniej opinii: z tym mijaniem się klientów to faktycznie, ustalają tak godziny spotkań żeby na nikogo nie wpaść. Niby to nic takiego, ale jednak daje jakiś komfort.

Pani Magda pracuje z kolegą Waldkiem.Myślę, że pomogą wielu małżeństwom- tak jak nam. Zawsze punktualni, a do tego mówią do nas, a nie jak inni psychologowie, którzy jedynie kiwają głowami i potakują. I nigdy nie spotykamy się z innymi pacjentami w przejściu-co u wcześniejszego psychologa było żenujące.