dr n. med. Magdalena Lassota-Falczewskadr n. med. Magdalena Lassota-Falczewska - zdjęcie profilowe

dr n. med. Magdalena Lassota-Falczewska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Dr n. med Magdalena Lassota-Falczewska jest lekarzem z kilkunastoletnim stażem, specjalistą z zakresu dermatologii i wenerologii oraz lekarzem medycyny estetycznej. Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Łodzi. Przez wiele lat była związana z Kliniką Dermatologii WAM w Łodzi (obecnie Klinika Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi).

Jestem bardzo zadowolony z leczenia zaleconego przez Panią dr Falczewską. Jestem w połowie leczenia a zaobserwowałem tak gigantyczną poprawę w wyglądzie skóry, że postanowiłem podzielić się swą radością z innymi i podziękować Pani Doktor. Gorąco polecam.

Jestem bardzo zadowolona z kompleksowego podejscia do mojego problemu zdrowotnego.Od wielu lat chorowalam na tradzik,odwiedzilam wielu lekarzy.Dodatkowo od kilkunastu miesiecy mialam bardzo nasilony obrzek oczodolow.Pani doktor oprocz zastosowanego leczenia,ktore w koncu dalo moje wyleczenie przyczynila się do wykrycia innej powaznej choroby.Bardzo się ciesze,że sa jeszcze tacy lekarze,że mysla o wszystkim a nie tylko o swojej dziedzinie.Jest to osoba wyjatkowa,zaangazowana,sluchajaca pacjenta,godna polecenia.

Lekarka pod każdym względem z prawdziwego zdarzenia!!! Potrafi wysłuchać i odpowiednio dobrać leki. Bardzo miły z niej człowiek.

Nie wiem jak się potoczy dalej moja choroba skóry,ale jedno jest pewne: Ta Pani to zdecydowanie najlepszy dermatolog z jakim się spotykam!!! (a było ich już w moim życiu bardzo wielu). Tacy powinni być lekarze lecz niestety to tylko bardzo nieliczne wyjątki. No nie wszystko jest idealnie jeszcze i wiem,że to będzie długa,mozolna terapia lecz biorąc pod uwagę mój stan chorobowy przed wizytą u Pani Doktor,a porównując go z obecnym można nazywać Panią już nie Doktorową tylko Cudotwórczynią. Przy ŁZS trzeba przestrzegać ścisłej diety,a z tym różnie bywa lecz wszystkie leki tafione jak dotąd i zapewne dojdą douste bo wizycie na której przedstawie wyniki badań (pierwszy lekarz,który je zlecił,a nie jak dotąd każdy umywał ręce i mówił,że nie ma sensu robić badań!!!). Maść i krem kojący załagodził objawy mojej choroby i na czole i za uszami jak też na szyi( poprzednik przepisał lek,który nie każdy może brać i może on zniszczyć skórę i doprowadzić np. do grzybicy jelit!!!) w takim stopniu,że mogę normalnie funkcjonować. Był moment,że nie chciałem z domu wychodzić,a specjalna maść na głowe po parokrotnym użyciu zgodnie z zaleceniami Pani Dermatolog praktycznie wyeliminowała(przynajmniej na chwile obecną) problem złuszczonej skóry głowy i gigantycznego łupieżu niekiedy z bolesnymi czerwonymi plamami-cud?!. To nie cuda tylko po prostu rzeczowy,długi wywiad z pacjentem i badanie przyczyn choroby,a nie tylko jej skutków...Znajomość schorzenia-prawidłowe rozpoznanie i umiejętny dobór leków bez ryzyka przepisywania dodatkowych mocnych leków doustnych bez znajomości wyników badań. Więc pełne zaangażowanie i wytłumaczenie sposobu leczenia i wytyczne na przyszłość,a nie tylko patrzenie na to aby jak najszybciej pozbyć się pacjenta i zgarnąć kase za wizyte! Proszę tak dalej trzymać idealna z Pani Doktor i widze,że także dobry,normalny,uczciwy człowiek!

profesjonalne podejście trafna diagnoza leki nie drogie. Polecam

profesjonalne podejście trafna diagnoza leki nie drogie. Polecam

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Łódź"?

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź