dr n. med. Magdalena Lassota-Falczewskadr n. med. Magdalena Lassota-Falczewska - zdjęcie profilowe

dr n. med. Magdalena Lassota-Falczewska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Dr n. med Magdalena Lassota-Falczewska jest lekarzem z kilkunastoletnim stażem, specjalistą z zakresu dermatologii i wenerologii oraz lekarzem medycyny estetycznej. Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Łodzi. Przez wiele lat była związana z Kliniką Dermatologii WAM w Łodzi (obecnie Klinika Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi).

Byłem u tej Pani doktor ze zmianami naciekającymi na skórze. od dłuższego czasu wybierałem się do lekarza i ciągle zwlekałem licząc, że leki polecone w aptece przez farmaceutę pomogą. Po kilku wizytach u Pani doktor zostałem wyleczony i jestem jej bardzo wdzięczny

Witam, pierwszy raz spotkałam się z lekarzem którego mogę naprawę polecić. Zabieg był przeprowadzony perfekcyjnie, wytłumaczony rodzaj zabiegu i jak mam postępować po nim. Piszę ponieważ pierwszy raz spotkałam się z tak ciepłym i zarazem profesjonalnym podejściem lekarza do pacjenta.

Lekarka pod każdym względem z prawdziwego zdarzenia!!! Potrafi wysłuchać i odpowiednio dobrać leki. Bardzo miły z niej człowiek.

profesjonalne podejście trafna diagnoza leki nie drogie. Polecam

profesjonalne podejście trafna diagnoza leki nie drogie. Polecam