mgr Magdalena Lechmgr Magdalena Lech - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

mgr Magdalena Lech

Dietetyk

U mnie pierwsza konsultacja dietetyczna jest BEZPŁATNA!

Zapraszam do zapisów :) Zapisując się przez kalendarz wizyt online na ...

U mnie pierwsza konsultacja dietetyczna jest BEZPŁATNA!

Zapraszam do zapisów :) Zapisując się przez kalendarz wizyt online na pierwszą wizytę, proszę zarezerwować 45 min (czyli 3 kolejne terminy), zaś na wizytę kontrolą 15 min.

Ukończyłam dietetykę na Wydziale Nauk o Zdrowiu Białostockiego Uniwersytetu Medycznego. Oprócz dietetyki swoje zainteresowania wiążę z psychologia kliniczną, dlatego 4 lata temu rozpoczęłam studia na tym kierunku. Połączenie dietetyka i psychologa w jednej osobie pozwala na kompleksowe podejście do pacjenta w kwestii odchudzania i mobilizacji do wytrwania w diecie. W trakcie studiów brałam udział w konferencjach Medycznych np.: żyj szczęśliwie z celiakią, znaczenie kwasów Omega-3 i Omega-6 w żywieniu, kurs dietocoachingu i inne.

Po studiach rozpoczęłam pracę w Przychodni Diabetologicznej dla dorosłych. Pracując tam jako dietetyk zajmowałam się dietą i edukacją pacjentów z cukrzycą typu 1 i 2, prowadziłam warsztaty i szkolenia dla Stowarzyszenia Osób Chorych na Cukrzycę. W trakcie studiów pracowałam w Naturhouse jako asystentka, obecnie jestem dietetykiem Naturhouse Ursynów. W pracy dietetyka najbardziej cenię sobie kontakt z ludźmi i konieczność indywidualnego dopasowywania diety. Uważam, że odchudzanie podejmują tylko odważne osoby, którym jedynie trzeba wskazać prawidłową drogę a następnie podtrzymać pełną mobilizację by osiągnąć i utrzymać sukces! Łatwiej jest dążyć do tego małymi krokami, powoli, pilnować by kilogramów z każdym tygodniem było mniej i mniej

Dobre rady, ciekawe diety, cierpliwośc i odpowednia mobilizacja, dokładnie to, czego potrzebowałem, dziękuję i polecam