lek. dent. Magdalena Leki-Pnioklek. dent. Magdalena Leki-Pniok - zdjęcie profilowe

lek. dent. Magdalena Leki-Pniok

dent. Magdalena Patrycja Pniok (Leki) - absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej. Specjalizantka w dziedzinie ortodoncji.

Członek IAO - International ...

Członek IAO - International Association for Orthodontic, PTO - Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, PTS - Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Swoją wiedzę pogłębiała na stażach w klinikach ortodontycznych w Niemczech i Holandii ucząc się tam innowacyjnych metod leczenia. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach, korzystając z wiedzy największych autorytetów na świecie.

Specjalizuje się w leczeniu dzieci i dorosłych, stosując najnowsze metody leczenia, minimalizujące konieczność usuwania zębów przed założeniem aparatu. Posiada duże doświadczenie w pracy z aparatami samoligaturującymi.

Gabinet DentalCare posiada autoryzację firmy Scheu-Dental do pracy aparatami Clear Aligner i firmy 3M do pracy w systemie Lingwalnym niewidocznymi aparatami Incognito. Autoryzacja gwarantuje, że lekarz przeszedł wszelkie konieczne szkolenia i zapewnia wysoką jakość leczenia.

Pani doktor bardzo profesjonalna i kompetentna. Wszystko mi wyjaśniła. Wizyty u niej to przyjemność, zero stresu.

Super stomatolog. Pani doktor prowadzi moje leczenie ortodontyczne i już widzę efekt, wreszcie będę miała piękne zęby.

Doktor poświęca odpowiednią ilość czasu pacjentom. Jest dokładna i dobrze tłumaczy wszystko a także uprzejma.

Niesamowita Pani stomatolog. Zawsze chodziłam z obawami, tui była pierwsza wizyta gdzie na portalu się zapoznałam z opiniami i je w 100% potwierdzam! Bardzo dokładna, uprzejma i wesoła osoba. Dobrze mi wytłumaczyła co będzie robione i widać fachowość ze strony Pani doktor. Jestem bardzo wdzięczna za wizytę bez bólu i teraz będę przeglądy i leczenie robić u Pani Magdy, pozdrawia Marta

Przychodźcie na wizyty konsultacyjne, a nie będziecie bali się dentysty. Taki tekst usłyszałam w DentalCare kilka lat temu i odtąd skończyły się moje problemy ze strachem. Nie miałam ani jednego poważnego problemu z zębami. Potencjalne problemy zostały wyleczone jeszcze na etapie małej dziurki, więc nie potrzebowałam nawet znieczulenia. Ludzie chodźcie na konsultacje!

Zabiegana, bardzo dobry stomatolog. Wysoka kultura osobista i jej umiejętności są na prawdę na wysokim poziomie. Mogę polecić Panią Magdalenę. Tu ją znalazłem, cieszę się że mam swojego stomatologa ( jestem już po dwóch wizytach ) . Polecam

Zero stresu. Przyjemne wizyty. Co więcej Pani Magdalena jest pełną profesjonalistką w tym co robi. Mogę polecić wizyty u niej każdemu, kto obawia się chodzenia do dentysty.

Wszystko w najlepszym porządku. Jestem już po zakończonym prostowaniu zgryzu. Pani doktor przygotowała mnie na to, że może trochę to zająć, ale będzie warto. Okazało się to być prawdą. Mąż mówi, że uśmiecham się częściej odkąd wyprostowałam zęby, a ja wiem, ze to prawda. Polecam

Jestem starym Pacjentem Doktor Magdy Pniok, wcześniej Leki. Jest to bardzo miły i dobry lekarz. Warto przychodzić, mimo, że na konsultacje u niej można czekać nawet miesiąc.

Założyłam aparat u doktor Magdy Pniok. Jest praktycznie niewidoczny, dopiero z niewielikiej odległości można go dostrzec, niektórzy członkowie mniej spostrzegawczej płci męskiej :) zorientowali się dopiero po kilku dniach :)