lekarz Magdalena Liska

Nie polecam. Mam dość dużą wadę wzroku. Na wizytę wybrałam się, ponieważ szkła w moich okularach były już zniszczone. Umówiłam się na wizytę w poradni Visus, w której P. Liska pracuje. Nowe szkła zostały źle dobrane, w związku z czym 500 złotych poszło w błoto. Wadę mam dość dużą, Pani doktor zmieniła szkła na słabsze niż miałam do tej pory. Mimo moich pytań dlaczego tak jest, nie zostało mi dokładnie wytłumaczone dlaczego szkła nagle są zmniejszone o pół dioptrii. Zostałam jedynie zapewniona, że tak może się zdarzyć. Zaufałam lekarzowi, niestety niepotrzebnie, bo szkła muszę zmienić. Gdy zadzwoniłam do poradni zapytać co mam zrobić z tą sytuacją, dostałam odpowiedź, że mogę zapisać się na kolejną wizytę (za którą zapłacę kolejne 150 zł) i zostaną mi dobrane inne szkła. Nie polecam, bo wizyta u tej Pani to żart i duże pieniądze wyrzucone w błoto!!!!!!

Korzystam z usług Pani Doktor od ok 8 lat i nie mogę powiedzieć na Nią złego słowa. Zawsze miła ,uprzejma ,wizyta punktualna,poświęca mi tyle czasu póki nie rozwieje moich wątpliwości oraz robi kompleksowe badania . Moja wada wzroku wymaga korekty operacyjnej na tyle ufam Pani DR.,że skorzystam z usług lekarza ,którego mi ona poleca. Polecam świetna specjalistka :)

Polecam świetna specjalistka :)

Pani doktor jest niezwykle uprzejma, wysłuchała mojego problemu bardzo dokładnie, zapisała wszystkie moje objawy, czas w którym się pojawiły, leki, które przyjowałam z polecenia innych lekarzy (jak długo, w jakich dawkach, jaki był efekt ich stosowania), następnie przeprowadziła szereg badań, zapisała wyniki, przeanalizowała wszystkie zebrane informacje i postawiła naprawdę rzetelną, kompleksową diagnozę. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona! Jeszcze nigdy moja wizyta u lekarza nie była tak profesjonalnie przeprowadzona, przy tym w naprawdę miłej, sympatycznej atmosferze! Bardzo polecam!

Pani doktor wzbudza zaufanie, jest bardzo sympatyczna daje sobie czas, jestem zadowolony, pozatym uratowała mi oko, a schorzenie z tego co wiem było raczej nieciekawe. Niedawno byłem na badaniu kontrolnym i tym razem również się nie zawiodłem, przerwa kilku lat, a podejście Pani dr sie nie zmieniło nadal jest super. JAko osoba niezwykle miła jako lekarz godna polecenia. ocena 11/10

Lekarz idealny, chodzę do pani doktor od wielu lat. Bardzo dokładnie bada.

Lekarz idealny, chodzę do pani doktor od wielu lat. Bardzo dokładnie bada.

Korzystam od lat z całą rodziną z opieki Pani Dr (cztery osoby, okularnicy). To chyba najlepsza rekomendacja.

Byłem pierwszy raz u Pani Doktor. Pełna kompetencja i wiedza. Pacjent otrzymuje szczegółową informację dotyczącą schorzenia i koniecznego w tym zakresie leczenia. Budzi pełne zaufanie, na pewno będę korzystał z usług Pani Doktor, polecam wszystkim potrzebującym leczenia okulistycznego.

Okulistka budzi zaufanie, wydaje się kompetentna (nie jestem lekarzem, trudno mi to fachowo ocenić). Jest bardzo sympatyczna, spokojna, nie spieszy się. Polecam.

Byłem u tej pani trzy razy i jestem zadowolony. Nie mam jednak poważniejszych problemów i korzystałem tylko z profilaktycznych badań i porad. Z tej strony pełna satysfakcja. Trudno mi powiedzieć jak to wygląda przy cięższych przypadkach. Raz był u pani doktor mój dziadek z nerwem wzrokowym (czy coś takiego) i również był bardzo zadowolony. W każdym razie warto spróbować.

Świetny lekarz -polecam ,korzystam z porad Pani doktor od wielu lat.Wcześniej chodziłam po poradę z mama i teściową.