Pani Magda bardzo mi pomogła, polecam ją wszystkim. Nie patrzy na zegarek, uważnie słucha, potrafi objąć problem w całości i rzucić nowe, prawdziwie pomocne spojrzenie na problem. Kłopoty dotyczyły całej naszej rodziny - sprawdziła się zarówno w opiece nad dziećmi jak i skutecznie wsparła nas dorosłych.

Bardzo polecam Panią Magdalenę, wnikliwa, dokładna, poświęca dużo czasu - widać, że naprawdę chce pomóc. Ogrom wiedzy i życzliwe, ale też "życiowe" podejście to jej wielkie plusy! Przy okazji - gabinety bardzo sympatyczne.