dr Magdalena Łuczkowska

Dermatolog

Ze świeczką takich lekarzy szukać. Oddania swojej pracy. Leczę się już u Pani doktor blisko 6 lat. Zawsze zajmuje się pacjentem, z należytym szacunkiem, nie zerka na zegarek jak to inni lekarze czynią.

Ze świeczką takich lekarzy szukać. Oddania swojej pracy.
Leczę się już u Pani doktor blisko 6 lat.

Kompetentna, rzeczowa, zainteresowana losem pacjenta. GORĄCO POZDRAWIAM

Kompetentna, rzeczowa, zainteresowana losem pacjenta. GORĄCO POZDRAWIAM

Po dzisiejszej wizycie w przychodni dermatologicznej na Przybyszewskiego jestem bardzo zadowolona. Kompetentny lekarz-polecam

Bez zainteresowania pacjentem. Nawet nie ogląda zmian na skórze, wystawia receptę i w pięć minut ko ńczy wizytę.

Pani Doktor potrafi postawić bezbłędną diagnozę, nie aplikuje bez sensu antybiotyków, jest niesłychanie pozytywnie nastawiona na pomoc pacjentowi, nie traktuje go przedmiotowo, nie jest nastawiona zysk. Jest lekarzem, których w naszym kraju niestety jest coraz mniej. Przede wszystkim Pani Doktor jest skuteczna w leczeniu. POLECAM!!!!!!

Pani doktor jest świetnym lekarzem i przede wszystkim dobrym człowiekiem. Leczyłam się u niej około 8 miesięcy. Na pierwszej wizycie przeprowadza szczegółowy wywiad dzieki czemu moze dobrac najlepszy sposob leczenia. Miła, uśmiechnieta i bardzo kompetentna. Mozna na nia liczyc w kazdej sytuacji. Polecam wszystkim ktorzy zmagaja sie z problemami skórnymi i nie tylko.

Pani doktor była bardzo miła, poświęciła mi dużo czasu, nie naciągnęła na następną wizytę i (co najważniejsze) pomogła w chorobie skóry. Polecam!

Jak sama Pani doktor stwierdziła po 1,5 rocznej terapii - nie ma na mnie koncepcji - takie zdanie od lekarza jednak podcina skrzydła...

Oby więcej takich lekarzy - przede wszystkim Pani dr to lekarz, tkóry podchodzi do pacjenta, jak do człowieka. Poświęca mu odpowiednio dużo czasu i jest skuteczna ...