mgr Magdalena Maciejewska

Dietetyk

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Magdę ! Mój czas jest bardzo ograniczony, dlatego też potrzebowałam dietę, która nie będzie kolidowała z moją pracą oraz innymi zajęciami. Pani Magdalena tak ułożyła moje menu, że nie mam najmniejszych problemów z przestrzeganiem diety. Zaproponowane posiłki robi się łatwo, tanio, szybko i przede wszystkim są pyszne! Waga spada, portfel ma się dobrze a samopoczucie jest rewelacyjne, czegóż więcej chcieć! POLECAM!

zamiast wizyty polecam przeczytać czasopismo pani domu wyjdzie taniej.

zamiast wizyty polecam przeczytać czasopismo pani domu wyjdzie taniej.

Skończyłam właśnie kurację, schudłam 21 kg i nadal utrzymuję swoją nową wagę! Dziękuje pani Madziu :)