lek. med. Magdalena Malaca-Zielińska

Jestem pacjentka Pani doktor i jest to najlepszy ginekolog na którego trafiłam! Rzetelna, sumienna, delikatna i miła. Pani doktor prowadzi moją ciążę i zawsze na każdej wizycie pyta czy mam jakieś pytania na które chętnie odpowiada! Oby więcej takich lekarzy 😍

Rewelacja każdemu polecam trafić na tak wspaniałą kobietę. Wyrozumiała, miła wytłumaczyła wszystko co i jak od samego początku. Polecam serdecznie

W dniu dzisiejszym byłam pacjentką Pani Doktor-podczas badania USG. Żałuję ogromnie, że nie było mi dane spotkać Pani Doktor wcześniej-zapewne uniknęłabym rozczarowań i rutynowego traktowania-z jakim spotykałam się podczas obecnej (czwartej już) ciąży. Otwiera drzwi do gabinetu z serdecznym uśmiechem, profesjonalnie odpowiada na każde pytanie, pomaga i doradza w taki sposób, że pacjentka czuje się wysłuchana w stu procentach. Ma poczucie humoru i tworzy sympatyczną atmosferę wizyty:)Bardzo polecam!Życzę nam wszystkim więcej takich lekarzy!

Super lekarz, bardzo sympatyczna, rzeczowa i inteligentna. Profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu , każde badanie przeprowadzone delikatnie i wszystko tłumaczone w trakcie badań. Wizyty przebiegły bezstresowo i w bardzo miłej atmosferze , Pani Doktor odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości, jest naprawdę miła, uprzejma i cierpliwa. Polecam w 100%.

Najlepsza Pani ginekolog jaką kiedykolwiek spotkałam. Miła, sympatyczna, a do tego bardzo kompetentna mimo młodego wieku. Przyjmowała pierwszy poród oraz prowadziła drugą ciążę, która była w bardzo dużym zagrożeniu. Dzięki Pani doktor mam dwoje cudownych, zdrowych synów, w 100% polecam.

Bardzo empatyczna, cierpliwa i skupiona na pacjencie. Tłumaczy wszystko zrozumiale. Polecam zdecydowanie

Cudowna młoda Pani doktor. Prowadziła moją ciążę w medicover. Wszystkie diagnozy potwierdzone przez lekarzy z dłuższym stażem. Bardzo sympatyczna, empatyczna, potrafi uspokoić i poświęcić bardzo dużo uwagi pacjentce. Serdecznie polecam. Oby więcej tak wspaniałych lekarzy. Małgorzata i Oskar 24.03.2017