lekarz Magdalena Malczewska

Psychiatra

Pani dr Magdalena Malczewska jest nie tylko najwspanialszym i bardzo kompetentnym lekarzem ale również cudownym człowiekiem. Bardzo mi pomogła wyjść z choroby, gdyby nie Ona to być może nie było by mnie wśród żywych. Jest bardzo życzliwa i wyrozumiała dla swoich pacjentów, potrafi cierpliwie słuchać i odpowiednio zdiagnozować chorobę. Składam ukłony i wielki szacunek dla jej lekarskiego profesjonalnego oddania dla pacjentów. Panią Magdalenę Malczewską szczerze i z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim potrzebującym fachowej opieki w zakresie chorób na podłożu psychicznym.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Częstochowa"?

al. Wolności 22

Nasza Przychodnia