dr n. med. Magdalena Michalska

Onkolog, Ginekolog położnik

nie miła arogncka kobieta!! w nosie ma wszystko nie mam pojęcia po co ta pani chodzi do pracy. jak tacy ludzie mogą leczyć innych nie wzbudza zaufania. Pani miała sprawdzić czy wszystko w porządku z wczesną ciążą sama przyniosłam wyniki badania sama sugerowałam co mam robić - zero inicjatywy, nie wiem jak ktoś u niej ciażę prowadzi jak można mieć zaufanie do kogoś takiego

jestem w 100 % zadowolona podziękowania od MADZI DLA DR MAGDALENY Michalskiej

jestem w 100 % zadowolona podziękowania od MADZI DLA DR MAGDALENY Michalskiej

Absolutnie odradzam! Niemiła, naburmuszona a wręcz chamska. traktuje pacjenta "z góry". Po cytologii (bardzo bolesnej!) i wykonanej bez wyczucia, jakbym była kawałkiem drewna, 3 dni utrzymywał sie ból i KRWAWIENIE! Pani Michalska powiedziala, ze to normalne. Na pytanie, jak wykonac samobadanie piersi- odpowiedz p.Michalskiej: OBOJETNIE JAK, BYLEBY ROBIC. KOSZMAR!(wizyta prywatna, Medicover)

Polecam! Lekarz godny zaufania!Ogromna wiedza!

Polecam! Lekarz godny zaufania!Ogromna wiedza!

Od koilocytozy w styczniu po VIN2 we wrześniu. 5 lekarzy analizowało moje schorzenie, 3 zaleciło operacje, jeden próbował jeszcze leczenia farmakologicznego które nie odniosło skutku a Pani doktor w ogóle nie obejrzała schorzenia, stwierdziła że to nic takiego. Gdybym się nie upomniała o jakieś kontrolne wycinki to nawet nie kazałaby zgłosić się za pół roku. Z łaską zrobiła cytologię, przy czym była niemiła i nie nawiązywała kontaktu.

kompetentny onkolog , bardzo dokładnie bada i analizuje, udziela wyjaśnień ,rozmawia się lekko i w sympatycznej atmosferze. Polecam.

Polecam.

BARDZO NIEMIŁA KOBIETA I W DODATKU MAŁO DELIKATNA ZDECYDOWANIE NIE POLECAM BYŁAM RAZ JESTEM W DRUGIM M-CU CIĄŻY I NAWET SIĘ NIE PYTAŁA JAK SIĘ CZUJĘ.

lekarz o wielkim sercu bardzo zaangazowana

lekarz o wielkim sercu bardzo zaangazowana

Ogólnie jestem zadowolona z pani doktor. Jestem jej pacjentką od ponad roku, dzięki jej wykryciu u mnie torbiela i skierowaniu na operację mam ten problem z głowy ( o którym wcześniej nie miałam pojęcia, a w minionych miesiącach prowadziła moją ciążę i nie mam większych zastrzeżeń. Może jest trochę małomówna, ale jak się chce czegoś dowiedzieć, to odpowie na pytania. Niestety spóźnia się do poradni.

nie miła, chamska, nie chętnie daje skierowania na badania, na ostatniej wizycie nakrzyczała (dosłownie krzyczała) na mnie że niepotrzebnie mam zrobione badania bo to tylko strata pieniędzy (nie jej pieniędzy bo skierowania ona nie wystawiała). Nie polecam!!!