lekarz Magdalena Misiągiewicz

Opiekuńcza i troskliwa Pani doktor, pełna zrozumienia i taktu. Tym co się liczy u Pani doktor w gabinecie, to przede wszystkim współpraca oparta na zasadzie partnerskiej czego nie można powiedzieć o podejściu innych lekarzy w Poradni. Polecam, bo na prawdę warto! Wspaniały lekarz, któremu można w pełni zaufać!

Wspaniała Pani Doktor która uratowała nasze małżeństwo przed rozpadem...Jesteśmy pod opieką ja i mój mąż od 15 miesięcy...Gdy się zgłosiliśmy naprawdę było z nami tragicznie,nie mogliśmy się wogóle zrozumieć ,ciągle tylko spać albo kłótnie ,żadnego zainteresowania ,poprostu obydwoje mielismy silną depresję.Na dzień dzisiejszy jesteśmy innymi ludźmi ,z checią do życia i nadal kochającym się małżeństwem.Ja podjęłam pracę jako opiekunka w Domu Opieki Społecznej i naukę w studium medycznym na kier opiekun medyczny....Mąż ma rente chorobową bo jest po raku przełyku ale też wesoły,pogodny facet. z całego serca polecamy Tą Wspaniałą, cudowną Lekarkę.Naprawdę jest Lekarzem z powołania,od razy trafnie dobrała nam tabletki...dziękujemy serdecznie za tak ogromną pomoc i ratunek dla nas w tak trudnym okresie ,okazała nam wiele serca ,cierpliwości i naprawdę uratowała nasze małżeństwo.Brak słów aby wyrazić wdzięczność....Niech Pan Bóg daje zdrowie siłe i potrzebne łaski pani Doktor bo naprawdę wspaniała Lekarka z powołania i naprawde doświadczona.Nadal jestesmy pod opieką Pani Doktor ale już tylko raz na 3 miesiące ale wciąż na tabletkach....które może wiosną już będziemy miejszane.Lekarz godny polecenia i zaufania.Wdzięczna pacjętka Maria