Magdalena Morawska

Dermatolog, Wenerolog

1,8
1,7

Ta kobieta zamiast mi pomoc to jeszcze bardziej pogorszyła.. niszczyła mi lekami cała twarz.. Była bardzo nieprzyjemna nawet nie popatrzyła co mam na twarzy tylko stwierdziła zza komputera co to jest.. Siedziała tam jak za karę i kompletnie nie ma podejścia do pacjenta.. Najgorszy dermatolog nie polecam

Ta kobieta zamiast mi pomoc to jeszcze bardziej pogorszyła..
niszczyła mi lekami cała twarz..
Siedziała tam jak za karę i kompletnie nie ma podejścia do pacjenta..
Najgorszy dermatolog nie polecam

Byłam u pani na wizycie zostałam potraktowana jak powietrze,owszem Pani mnie zbadała ale potem nie powiedziała ani słowa tylko pisała i pisała na koniec wręczyła mi wydruki z zastosowaniem leków i tyle. Nic empatii może jest dobrym specjalista ale pacjent tez człowiek i o swojej chorobie chciałby pogadać. 140 zł tez dla mnie wydatek.

Bardzo madry,rzeczowy i konkretny lekarz.Polecam.Szybko rozpoznala chorobę U mojego synka.Nie mówi zbyt wiele,ale to co najważniejsze , a przede wszystkim jest skuteczna.

wybralam sie na wizyte do pani doktor, niestety jestem bardzo zawiedziona. wizyta trwala ok 2 minut i lekarz nawet nie spojrzal na moja cere. bedac pozniej w aptece, okazalo sie ze kazdemu wypisuje te same leki, niektore bardzo trudno jest zdobyc ze wzgledu na wycofywanie ich z rynku. malo tego efekt lekow jest wysuszajacy, gdzie prosilam o leki nawilzajace, ze wzgledu na bardzo sucha i luszczaca sie cere. malo tego lekarz bardzo malo sympatyczny. odradzam.

Okropna lekarka Bylam z 2 letnim dzieckiem,lekarka nie ma żadnego podejscia,nie zna sie na rzeczy,wogole nie rozmawia z pacjentami.

Ta Pani w ogóle nie powinna być lekarzem ,przychodząc do niej publicznie nie ma co liczyć chociażby na minimum zainteresowania.Przyszłam z trądzikiem i ta kobieta nie raczyła nawet na mnie spojrzeć wypisała recepte i po 2 minutach było już po wizycie.Gdy przyszłam ponownie,niestety nie zarejestrowana ponieważ podobno nie było już miejsc i wręcz prosiłam o przepisanie 1 opakowania antybiotyku abym nie robiła przerwy do następnej wizyty,ona w sposób bardzo chamski stwierdziła że jeśli oszczędzam na swoim zdrowiu i szkoda mi 50złotych na prywatną wizytę to nie przepisze mi recepty i żebym poszła sobie do innego dermatologa albo do lekarza ogólnego.Dodam jeszcze że w gabinecie spędziłam ok.10minut na proszeniu o tą receptę,wyszłam jedynie z podniesionym ciśnieniem i zszarpanymi nerwami.W 100% nie polecam tej pseudo lekarki.